2013 – 2014 Sonbahar / Kış modası Eldiven Trendleri

By

2013 – 2014 Sonbahar / Kış modası Eldiven Trendleri

2013 – 2014 Sonbahar / Kış modası Eldiven Trendleri: Havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı şu günlerde 2013- 2014 Sonbahar / Kış modası sokaklarda kendini göstermeye başladı. Diğer aksesuarlarla kıyasladığımızda daha az tercih edilen eldiven modelleri oluyor. Fakat bu senenin tasarımcıları eldivenleri daha çok tercih edecek gibi gözüküyorlar. Umarım sizlerde gardolaplarınız da eldivenlere yer ayırmışsınızdır.

Sezonun en çarpıcı eldivenlerine göz attığımızda deri eldivenler deri kıyafetlerde olduğu gibi halen revaçta. Çoğunlukla defilelerde kolsuz kıyafetlerle birlikte kullanılmaya başlanan dirseğe kadar uzanan deri eldivenleri, kürk, taş süslemeli
Parmaksız ve sürücü eldivenleri takip etmektedir. Birazda eldiven modellerini yakından inceleyelim.

Deri Eldivenler: Deri eldivenler Deri kıyafetler gibi uzun süredir revaçta ve lakin bu trend in borsa gibi inişli çıkışlı olduğu da apaçık ortadadır. Tasarımcılar 2013 / 2014 Sonbahar Kış kreasyonlarında bu güzide parçaya oldukça büyük bir yer vermişlerdir.
Kullandıkları kolsuz kıyafetlerin yanına takıdan ziyade dirseğe kadar uzanan deri eldiven kullanmaları deri eldivenlerde yeni bir trendin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Kış modası Eldiven Trendleri

 

Sürücü eldivenleri: Son 3 senedir revaçta olan bu aksesuarımız ünlülerin aldıkları ödül törenlerinde kıyafetlerini tamamlamaları üzerine insanlar tarafından büyük ilgi ve beğeni ile karşılanıp hızlı bir şekilde trendleşmiştir. 2013 Kış kreasyonunda öne çıkan bu modelle iş yemeklerinizde katıldığınız davetlerde kombinelerinizi sade bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Kürk eldivenler:

Hiçbir zaman modası eskise de tam anlamıyla gardolaplarımızdan çıkamayacak olan kürk, kürklü kıyafetler ve kürk işlenmiş aksesuarlar sezonun öne çıkan ürünleri olarak podyumlarda boy gösteriyor.

Parmaksız ve Taş süslemeli eldivenler: Sezonun diğer öne çıkan ürünlerinden olan taş ve süslemeli ve parmaksız eldivenler gerçekten ilginç ürünlerin oluşmasına ön ayak olmuş durumdadır. İnsanların kendilerine yakın gördüğü ve burçları ile bağdaştırdığı
Ametist, Beril, Güneştaşı, granat taşı, yıldız taşı, kum taşı, danburit, amber, hematit taşı, zultanit taşı gibi taşları şifa, şans getirdiğine inanarak kolye ve aksesuarların yanı sıra eldivenlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Hem şansının hem de kıyafet kombineleriyle tamamlayarak kendini daha iyi hissetmesi yeni akımların başlaması için ön ayak oluşturuyor.
Kısacası bir süre moda dünyasını etkisi altına alan eldivenler sürekli yeni kombinler üreterek bu kışta ön planda olmayı sürdürüyor.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu gün ne giysem diye düşünüyorsanız ya da modayı yakından takip etmek istiyorsanız moda kategorimize göz gezdirebilirsiniz.

1 Comment
  1. nilda 3 sene ago
    Reply

    2013 – 2014 Sonbahar / Kış modası Eldiven Trendleri çok yardımcı oldu elinize makalenize sağlık

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like