2014 – 2015 Kış modası

2014 – 2015 Kış modası

2014 – 2015 Kış modası: Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde, 2014-2015 kış modasına göz atmanın tam zamanı diye düşündüm ve sizler için modacıların bizler için neler hazırladığını inceledim. Yağmurların ve rüzgarların artmasıyla, hepimiz yavaş yavaş dolaplarımızı kışa hazırlamaya koyulduk. 2014-2015 kış sezonu, kürk ve yün detaylarıyla sıcacık geçeceğe benziyor. Bunun yanı sıra metalik kıyafetler ve ışıltılı aksesuarlar sokakları aydınlatacak. Kadifeler, danteller, kısa elbiseler, uzun çizmeler kısaca bayanların vazgeçemediği tüm seçenekler yepyeni kreasyonlarla tekrar karşımıza çıkıyor.

Podyumlara baktığımızda, 60’ların havasını görmek oldukça mümkün. Geniş yakalar, mini etek ve elbiselerle eskilerin esintilerini yakalıyoruz. Altın sarısı kıyafetler, özellikle geceleri şıklığınızı tamamlayacak. İddialı giyinmeyi seven bayanlar, romantik danteller için en uygun zamanlara giriyoruz.

Bunun yanı sıra, 2014,2015 kış modasında özellikle sokaklarda, pastel tonda ekoseleri, içi elyaf ve kuş tüyünden anorakları ve tabi her zaman olduğu gibi derileri görüyoruz. Ayrıca ara ara popüler olan asker yeşili rengi tekrar gündemde. Modacılar asker temasını kreasyonlarında zevkle kullanmışa benziyorlar. Feminen kadınların vazgeçilmez tercihi olan kadife, elbise, kaban ve tulumlarda özellikle siyahın asaletiyle gözler önüne serilmiş.

Kazak modellerini incelediğimizde ise, kayak modeli dediğimiz, kar taneli, baklava dilimli kalın trikoları, bereleri, çeşitli boy ve renkteki hırkaları görüyoruz. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi, 2014-2015 kış sezonunda kıyafetlerde kürke fazlasıyla yer verilmiş. Özellikle montlarda tercih edilen bu ayrıntı, sizi soğuk günlerde hem sıcak tutacak hemde trendi takip etmenizi sağlayacaktır. Kürk astarlar, canlı renklerdeki kürk mantolar dikkat çekici görünmek isteyen bayanların ilk tercihi olacağa benziyor. Bununla birlikte özellikle aksesuarlarda kuş tüyüde sokak modasında görebileceğimiz ayrıntılardan olacak.

Modası hiç geçmeyeceğe benzeyen leopar desenleride soğuk günlerde, vahşi doğayı caddelere taşıyacak. Pançolar, pelerinler, oversızed kabanlar, vintage desenli ipek kıyafetler, hayvan motifleri, transparanlar sayabileceğimiz diğer seçenekler arasında yer alıyor. Sportif şıklıktan vazgeçemeyen bayanlarda unutulmamış. Özellikle pastel tonların kullanıldığı pantalon ve kazaklarınızı zevkle giyebileceksiniz.

Her zaman olduğu gibi, yine sizler için 2014-2015 kış modasına dair örnekler sunuyoruz. Tercih yaparken, size kolaylık sağlayabileceğini umuyoruz.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Resimlerin büyümesi için üzerine tıklayabilirsiniz.

Kış modası 01

Kış modası 02

Kış modası 02

Kış modası 03

Kış modası 01

Kış modası 05

Kış modası 06

Kış modası 07

Kış modası 07

Kış modası 08

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.