2014 2015 Postacı çanta modelleri

By

Postacı çanta modelleri

Postacı çanta modelleri Eski zamanlardaki moda olan kıyafetler günümüzde tekrardan trend olma yolunda ilerliyor. Nostaljik esintilerin etkisinde geçmişten günümüze adapte edilen aksesuar olmakla birlikte bu sezonda yine yaygın kullanımı ile sezona damgasını vuran parçalar arasına giriyor. 2014 2015 postacı çanta modası vintage adlı tarzının akımına kapılarak günümüzde eskiye özlem duyanlar için ideal tercihler arasına giriyor.

Postacı çanta modelleri

Postacı çanta modelleri sezonun çanta modelleri arasında üst sıralarda bulunurken adını gerçekten de eskiden postacıların kullandığı için postacı çantası olarak almıştır.

Bu çanta ve modeller modacıların etkileriyle yeniden yorumlanırken bu farklılıklar özellikle gençlerin ve kendini genç hisseden bayanların sürekli yanlarında bulundurmak isteyeceği ve gidecekleri her ortama kombin edebileceği bir parça olduğu için tercih edilme oranı diğer çantalara nazaran daha fazla oluyor.

Yeni sezon postacı çantaları

Yeni sezon postacı çantaları omuz askısı bulunmasından dolayı bayanlar için kolay taşınabilirliği olduğundan bayanların seçilerinde çok tercih ediliyor. Postacı çantaları standart malzeme kullanımı yapılırken yanı sıra yeni tasarımlarda kumaş, süet, nubuk gibi malzemeler de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Vintage modası için postacı çantaları

Kuşkusuz vintage modası ile yıpranmış eskitilmiş parçalardan yapılan postacı çantaları bayanların tercih edeceği modellerin başında gelecektir. Dışarıdan bakıldığında sadece bir kitap sığacak alana sahip bu çantalar bayanların günlük giyimlerinde seçimlerini tamamlamak için ideal bir kullanıma sahiptir.

Bu kadar küçük gözükse de tasarımcılar güzel bir göz yanılması oluşturmuştur, iş yerine giderken bilgisayar ve evraklarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. . Bu çantaların yanı sıra daha küçük modeller üretilmesi bayanların günlük kullanımında veya alışverişe giderken daha rahat edebilmesi için tasarlanmış modelleri de oldukça rağbet görüyor.

Spor tarz sahiplerinin favorisi

Daha çok günlük ve spor giyime adapte edilmiş bu modellerin dışında modacılar askeri tarzda giyinmeyi seven bayanlar için siyah kahve asker yeşili mavi ve pembe renklerini de bayanların beğenisine sunuyor. 2014 2015 postacı çanta modelleri bu sezona damgasını vururken sizde moda ve trendlerden geri kalmamak amacıyla bir an önce alışverişe çıkıp size uygun modeller arasından tercih yapmalısınız.

2014 2015 Postacı çanta modelleri

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sezonun en moda renkleri ve modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız uzman editörlerimizin sizler için hazırladıkları moda kategorimize göz atmanız faydalı olacak.

Aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi yorum kısmı ya da iletişim formu aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

4 Comments
 1. simge bağce 3 sene ago
  Reply

  Ben postacı çanta modellerini hep sevmişimdir. Moda olsun ya da olmasın postacı çanta modelleri hep güzel

  • Eray ULUSLU 3 sene ago
   Reply

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Simge hanım. Uzun zamandır bayanların tercih ettikleri çanta modelleri arasında yerini alana postacı çanta modelleri birçok bayan tarafından sevilerek kullanılmakta.

 2. Damla 3 sene ago
  Reply

  Bu iki cantanin markasi nedir acaba?

 3. Damla 3 sene ago
  Reply

  Bu iki postaci cantasinin markasi nedir acaba?

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like