2014-2015 Sonbahar / Kış çanta trendleri!

2014-2015 Sonbahar / Kış çanta trendlerini sizler için bir araya getirdik. Bu sezon sokaklarda sıkça göreceğimiz çanta trendleri.

 

2014-2015 Sonbahar / Kış çanta trendleri!

Günümüzde sürekli değişen moda trendleri ile birlikte popüler çanta modelleri de hızla değişmekte. Moda da çanta modellerini en önemli yapan unsur ise kıyafetlerimizi tamamlayan en iyi aksesuar olması. Kendimize ve kıyafetlerimize ne kadar özen gösteriyor olsak bile eğer kıyafetimiz ile çantamız kıyafetimizle uyumsuz ise göze kötü görünebilir hatta rüküş sınıfına bile konabiliriz.

Bizlerde sizin için 2014-2015 sonbahar / kış sezonunda çanta alışverişlerinizde senenin modası hakkında fikir sahibi olabilmeniz için trendlere göz atmayı unutmadık.

2014-2015 Sonbahar / Kış çanta trendleri!

Büyük çantalar

İçerisine birçok şeyi sığdırabildiğimiz büyük çantalar artık modasını yitirse de hala büyük çanta modellerinden vazgeçmeyen birkaç firma bulunmakta.

Eğlenceli desenler ile büyük çantalar bu sezonda diğer çanta modeller kadar olmasa da hala birçok bayanın vazgeçilmez çanta modellerinden.

Kış çanta trendleri

Postacı ve Omuz çantaları

Postacı ve omuz çantaları uzun zamandır bir kullanıcı kitlesine sahipler. Bu sene markaların dikkatini biraz daha fazla çekmiş olacak ki defilelerde daha çok rastlamaya başladık. Bu sene birçok modacının tasarımları arasında yer alan postacı ve omuza asılan rahat çantalar sizinde tercihleriniz arasında ise ünlü markaların kreasyonlarına göz atarak kendiniz için bir kombin oluşturabilirsiniz. Kombin önerileri için 2014 2015 Postacı çanta modelleri yazımıza göz atabilirsiniz

Kış çanta trendleri

Satchel çantalar

Bu sezon en sık göreceğimiz çantaların başında yer alan Satchel çantalar.

Satchel çanta modellerinden, örgüler, farklı renk tonları, yılan derisi ve dokular ile çantalara ayrı bir hava kattığı kesin. Birçok ünlü markalarda bu modeller adeta sezonun trendinde kilit noktası halindeler.

Kış çanta trendleri

Evrak çantası modelleri

Özellikle çalışan bayanların en gözde modellerinden birisi olan evrak çantası modelleri sezonun trendleri arasında yer almaya devam ediyor. İş hayatında ciddi bir görünüme sahip olan evrak çantası modellerini günlük hayatımızda da güzel bir kombin ile kullanmamız mümkün.

Kış çanta trendleri

Katlanan ve anverlop çanta modelleri

Büyük askısız ve bayanlarda çok şık duran bu çanta modelleri. Diğer çanta modellerinden çok daha şık bir görünüme sahip olduğu için ve kullanım alanlarının daha geniş olması nedeniyle bu sene bayanların gardoraplarında elinin altında bulunduracakları modellerin başında geliyor diyebiliriz.

Kış çanta trendleri

 

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.