2014-2015 Sonbahar-Kış Kaban Modelleri

2
27
views

2014-2015 Sonbahar-Kış Kaban Modelleri

2014-2015 Sonbahar-Kış Kaban Modelleri Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte dolaplarımızda ki en öncelikli giysilerimiz kabanlar olarak yerlerini almaya başlar. Şık görünmek isteyen bayanlarımız, kendilerini yansıtan ve bedenlerine uyumlu tercihlerle birlikte, doğru sonuçlara rahatlıkla ulaşabilirler. Normal kıyafetlere nazaran ücretleri daha pahalı olan kabanların alışverişini yaparken, kampanyaları ve sezon sonu indirimleri takip edersek bu sorununda üstesinden gelebiliriz.

Kaban Modelleri

 

2014-2015 Sonbahar-Kış Kaban Modelleri incelendiğinde, her sene olduğu gibi bu yılda hemen hemen her zevke hitap eden renk ve uzunlukta örneklerle karşılaşıyoruz. Renk olarak; sayah, kahve tonları, lacivert, kırmızı tonları ve krem renkleri sayabileceklerimiz arasında yer alıyor. Önceliğiniz, ayakkabı ve çantanızla bütün olarak bir uyum oluşturmaksa tercihinizi bu yönde yapmanızı önerebiliriz. Kaban tercihlerinizde bile sizin için şıklık ve ayrıntılar ön planda ise, tarzınızı gösterebileceğiniz bir, iki ufak ayrıntıya sahip modelle kendinizi yansıtabilirsiniz.

Kaban Modelleri

 

Örneğin, etek kısmında veya yaka kısmında kullanılan bazı hareketlilikler abartıya kaçmadan, şık bir görüntü yakalamanıza yardımcı olabilir. Dantel ayrıntılar, kürk yakalar, düğmelerde çeşitlilik sayabileceklerimiz arasında. Kullandığınız kabanın uzunluğuda, kişisel tercihinizi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Bunların dışında, soğuk havalarda rahatlıkla taşıyabileceğiniz modelin, rahat ve sizi sıcak tutabilmesi de diğer önemli bir faktördür.

Kaban Modelleri

 

Kısacası kabanızı seçerken her yönüyle düşünüp, içinize sinerek alırsanız; dolaplarımızın bu önemli parçasına gerekli özeni göstermiş olabilirsiniz.

 

Kaban modelleri hakkında fikir sahibi olmak için galerimize göz atabilirsiniz.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here