2014-2015 sonbahar kış pijama modelleri

By

2014-2015 sonbahar kış pijama modelleri

2014-2015 Sonbahar kış pijama modelleri incelendiğinde tasarımcıların genellikle rahatlığı vurguladığını görüyoruz. Pijama pantolonlar, rahat üstler ve renkli desenlerle evinizde hem rahatlığı sağlayabilir, hemde geniş seçenek yelpazesiyle zevkinize uygun parçaları çok kolay bulabilirsiniz. Ev giyiminde bu sene aşırı bir farklılıktan söz edemeyiz. Görmeye alıştığımız model ve kumaşlar bu senede karşımıza çıkıyor.

Alt parçaları incelediğimizde daha çok pijama pantolon dediğimiz, aşağı doğru düz ve geniş şekilde devam eden, genellikle beli lastik veya ipli rahat kumaşlardan tasarlanan kıyafetleri görüyoruz. 2014-2015 sonbahar-kış pijama modelleri daha ziyade yün ve penye gibi kalın kumaşlardan oluşsa da, saten, ipek, şifon tarzı modellerle de karşılaşabiliyoruz. Üst parçaları incelediğimizde ise, sweatshirtler ve tişörtler sıklıkla görebileceğimiz modeller arasında yer alıyor. Genel olarak bol kesimli,bedene oturmayan rahat modeller tercih edilmiş. Renk ve desen olarak incelediğimizde, alt kısımlarda çizgiler, desenler, hayvan motifleri ve çiçekler kullanılırken, üst kısımlar daha ziyade sade ve düz renklerle şekillendirilerek kombin edilmiş.

Uyurken bile ayrıntılara önem veren bayanlarımız içinse, leopar desenli şık kombinler, saten sabahlık takımıyla tamamlanan pijamalar sıralayabileceğimiz modeller arasında yer alıyor. Renk olarak incelediğimizde, mor, siyah ve kırmızı şeklinde sayabiliriz. Bunun yanı sıra, sıradan görünen bir penyeye dikilen ipek bir parça sayesinde kimi modellerde rahatlıkla birlikte şıklığı da yakalamak başarılmış. İpek parçanın renginde alt parça uydurularak kombin tamamlanmış ve bütünlük bu sayede sağlanmış . Tayt seven bayanlarda pijama takımlarını arzu ettikleri şekilde bulma imkanına sahip görünüyorlar. Sevimli renk ve desenlerdeki taytlar, takımı üst tişörtlerle raflardaki yerlerini çoktan almışlar. Puantiyeler, kurdeleler, pitikareler, danteller sayabileceğimiz detaylar arasında yer alıyor.


2014-2015 Sonbahar,kış pijama modelleri sabahlıklar açısından da geniş bir yelpazeye sahip. Sadece ipekler de ve şifonlar da değil hemen hemen bütün ev tekstilinde kullanılan kumaşlarla hazırlanan sabahlık bulabilmeniz artık çok kolay. Genel olarak pijamayla takım halinde satılan sabahlıklarınızı, seçebileceğiniz ortak bir renkle bütün pijama takımlarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Verebileceğimiz diğer bir ayrıntı olarak, daha önce bir başlıkla anlattığımız anne-kız kombinlerini ev tekstili ürünlerde de görebiliyoruz. Size fikir vermesi açısından resimli örneklerede yer vererek, makalemizi noktalıyoruz.

 

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

sonbahar kış pijama modelleri

2 Comments
 1. ipek mutlu 3 sene ago
  Reply

  sürekli takip etmeye başladığım siteler arasına girdiniz kolay kolay yorum yapmam normalde ama bu sefer yapma gereği duydum

  • Eray ULUSLU 3 sene ago
   Reply

   İlgini ve değerli yorumunuz için teşekkür ederi ipek hanım destekleriniz sayesinde daha iyi yerlere geleceğimizi umuyorum.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like