2014 – 2015 sonbahar modası bere

10
5
views

Sonbahar modası bere

Sonbahar modası bere: 2014 2015 Son bahar kış modasına baktığımızda öne çıkan trendlerden bere ilgileri üzerine çekiyor. Sadece soğuktan korumanın haricinde kıyafetlerimize ve yaptığımız kombinlere uyarladığımız bere bir hayli değişik modellerle bu senede ön planda gözüküyor. Bere denince aklımıza her zaman klasik modeller gelmiştir, Çünkü bere çocukluğumuzdan bu yana örgü klasik düz bir renk olarak hayatımızda bulunmuştur. Ama hayatta da olduğu gibi her şey değişiyor gelişiyor ve ilerliyor tıpkı modada olduğu gibi, Bu sene birçok farklı modeller oluşturulduğu için bereler ayrı bir mercek altında incelenmeye değer bir hal aldı.

Dantelli bereler

Berelerin en feminen halinin bu bereler olduğu apaçık ortada. Daha çok kadınsı duruşu ön plana çıkarıp berelerin üzerinden o çocuksu hali ortadan kaldırmış bulunmaktadır. Sizde berelerinizin üzerine bu ufak detayı ekleyerek oldukça romantik ve güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Yazılı bereler:

Bu senenin öne çıkan trendlerinden biriside baskılı ve yazılı kıyafetler oluyor ve bununla beraber berelerinde üzerleri yazılarla dolup taşmaya başlamış durumda. Berelerin üzerinde kimi zaman gülümseten kimi zaman ruh halimizi, kendimizi yansıtan yazıların yazılı olduğu bereleri sokaklarda görmek sıradan olmaya başlamış durumda. Bu yeni trend özellikle gençlerin oldukça ilgisini görmüş durumda.

Hayvan Figürlü bereler:

En sevimli olanı sanırım hayvan figürlü bereler. Önceden sadece çocuk reyonlarında bulabildiğimiz bu bereler artık yetişkin reyonlarında da satılmaya başlanmış durumda. Kulaklısından tutun peluşlusuna kadar çeşit çeşit hayvan figürlü bereler oldukça bayanlar tarafından revaçta.

Ponponlu bereler:

Çocukluğumuzda ailemize kızıp giymediğimiz o bereleri, artık para verip alır konuma geldik. Son derece tatlı duran ve hoş gözüken bu bereler bu senenin olmazsa olmazı olmuş durumda. Hemen hemen her yerde satılmaya başlanan bu berelerin birçok çeşidini bulabilmeniz mümkün, Hem renkler hem ponponların boyutları farklılık gösteriyor tabiki de karar sizin.

Zımbalı bereler:

Zımba ve deri modası uzunca bir süre eskimeyecek gibi görünüyor. Yine üzerleri zımba ile süslenmiş bereleri sokakta bolca görebilmeniz mümkün. Yazılı berelerin aksine kendine has bir sert tavır içerinde duran bu bereler Deri kıyafetlerle birlikte kombin edildiğinde gayet ilgi çekici bir duruş sergiliyor.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu gün ne giyeceğim diye düşünüyorsanız sizi moda kategorimize bir göz atmaya davet ediyoruz.

Fotoğraf galerisi için resimlerden herhangi birinin üzerine basabilirsiniz.

10 YORUMLAR

    • Bu sene hakikatten de havalar aşırı derecede soğuk oldu. Hal böyle olunca piyasaya bir çok bere modeli çıktı kışın soğuğunu bir nebzede olsa renkli cıvıl cıvıl bereler sayesinde hissetmedik 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here