2014 sonbahar ve kış modası

2014 Sonbahar ve kış modası

2014 sonbahar ve kış modası: 2014 Sonbahar ve Yazın en moda rengi beyaz ve tonları oluyor. Siyah ve mini elbiselerin kadınların gardroplarında kimi zaman bir kurtarıcı kimi zaman temel parça olarak nitelendirilse de, her fırsatta söylüyoruz yaz geldiğinde bu kurtarıcı elbiseler yerlerini açık tonlara bırakmak zorunda kalıyor. Her daveti her randevuyu her anı kurtarabilecek bu elbiseler kış aylarında da yaz aylarında da asil görüntüsünden vazgeçmiyor.

Yazın özellikle seçilen kıyafetlerde beyaz tutkusu başlıyor. Açık ve beyaz tenlilere nazaran Bronz ve esmer tenlerde harika bir uyum yakalayan bu rengi bir türlü bronzlaşamayan oto bronzlarda kullanabilmektedir. Beyaz tene ve bronz tene yakışmadığını söyleyenlerde inkar edilemeyen bir kombini yalanladığı apaçık bir gerçektir.

 

2014 sonbahar ve kış modası

Beyaz elbise sadece teninizin rengini değil bütün güzelliği ve duruşunuzu ortaya koyar. Makyajınız saç renginiz ve daha fazlası beyaz renk sayesinde fark edilir. Beyaz renk için yaz mevsiminde en doğru tercih elbette ki elbise ve mini elbiselerdir. Gerek maksi gerekse midi herhangi bir boyda edinmeniz gereken kıyafetler arasında bulunmaktadır.

Beyaz Renkli Elbiseler

Ama bu yaz moda olan ve en ön planda kalan küçük olarak nitelendirilebilen dizin üzerinde kalan beyaz renkli elbiselerdir. Gerek dışarıya dolaşmaya çıktığımızda gerek alışverişe veya bir görüşmeye giderken gerekse ofisimizde çalışırken stilimizi ortaya koyma açısından olmazsa olmaz diyebilmeğimiz bir elbise oluyor. Kullanabileceğimiz aksesuar kombinleri ile gireceğimiz ortamda bir tarz yaratmamız mümkün.

Beyaz Maksi Elbiseler

Elbette diğer rağbet gören kıyafetlerden biriside beyaz maksi elbiseler. Bunların etek bölümlerinin yere gelinlik kadar uzun olması yazın gittiğimiz yerde yaz esintilerinin bir düşünce şeklinde kıyafete sentezlenmesi diyebiliriz. Özellikle popülaritesi gittikçe ivme kazanan bohem akımının etkisi altında olduğunu söylemekte başka bir yönden bakış açısı olabilir.

Aslında beyaz her renge istisnasız yakışan ve her renkle kullanabilicek bir ürün. Özellikle yaz mevsiminde canlı tonlarla birlikte çok daha fazla kombin oluşturup kullanabiliriz. Eğer renkler konusunda bir fikriniz oluşmadıyza Nude diye tabir edilen ten rengi tonlarını ve camel tonlarını tercih edebilceğimizi unutmamak gerekir. Kuşkusuz en çok beğenerek yakıştırdığım renkler bunlardır.

2014 sonbahar ve kış modası

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu gün ne giyeceğim, neyi nasıl kombinleyeceğim diye düşünüyorsanız sizi moda kategorimizi göz atmaya davet ediyoruz.

 

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. sezgi dedi ki:

    Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.