2015 Abiye Elbise Modelleri

2015 Abiye Elbise Modelleri


2015 yılına giriş yaptığımız bu günlerde modacılarımız da 2015 Abiye Modelleri kreasyonlarını görücüye çıkarmaya başlamış bulunuyorlar. Abiye elbiselerine baktığımızda; uzun abiye elbiseler, kısa abiye elbiseler, prenses tarzı abiye elbiseler, balık etek abiye elbiseler şeklinde ayrıldığını görmekteyiz. Kış aylarının en soğuk günlerini yaşadığımız şu günlerde, modacılarımız gündeme uygun olarak, uzun abiye elbise modellerine ağırlık vermekteler. Düğün, nişan tarzı özel günlerinizde veya şıklıkla tamamlanması gereken akşam yemeklerinizde tercih edebileceğiniz bu modeller oldukça zarif seçenekleriyle göz kamaştırmaktalar. Bunun yanı sıra, balık etek abiye elbise modelleri de ihtişamlı geceleriniz de yerlerini çoktan almışa benziyor.

Genç hanımların en çok dikkatini çeken ve tercih sebepleri olan, prenses tarzı abiye elbiselerde; bel bölgesine kadar dar, belden aşağı ,ise kabarık şekildeki kesimleri, renkleri ve dikkat çekici modelleriyle bu ilgiyi fazlasıyla haklı çıkarmaktalar. Kısa abiye modellerine göz gezdirdiğimiz zaman görüyoruz ki, bu elbiselerin tercih aşamasında mevsim pekte sonucu değiştirmiyor. Rahatlıkla her mevsim meraklısına hitap ediyor diyebiliriz. Kışın kalın opak çorap ve uzun çizmelerle, yazın sıcak günlerinde ise şık, topuklu ayakkabılarla kombinlenen kısa abiye modelleri bu anlamda geniş bir yelpazeye sahip görünüyorlar.

2015 Abiye Modelleri renk bakımından incelendiğinde; öncelikli olarak değişmeyen renk olan siyah karşımıza çıkıyor. Asaleti ve şıklığıyla abiyeye tarz kazandıran bu renk 2015 senesinde de gözler önüne serilecek. Bunun yanı sıra, beyazlar, kırmızılar, krem renkleri sayabileceğimiz seçenekler arasında yer alıyor. Pastel tonlar, maviler,danteller, şifonlar, parlak kumaşlar, sayabileceğimiz diğer ayrıntılar arasında yer alıyor.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

2015 Abiye Elbise Modelleri 1

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. ayşe dedi ki:

    Güzel abiye modelleri var ben bazılarını beğendim. Üzerime yakışır

    1. Eray ULUSLU dedi ki:

      2015 Abiye Elbise Modelleri konumuza yorum yazdığınız için teşekkürler

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.