2015 Kış Erkek Modası

By

2015 Kış Erkek Modası


Kış aylarının gelmesiyle beraber, şiddetli soğuklar ve kar hayatımıza, dolayısıyla da kıyafetlerimize etki etmeye başladı. Bugün 2015 kışının erkek modası üzerindeki etkilerine göz gezdirmek istiyoruz. 2015 Kış Erkek Modası, incelendiğinde ilk gözümüze çarpan katmanlar oluyor. Daha açık ifade etmemiz gerekirse kat kat giyinmek erkek modasında temeli oluşturuyor. Bunu yaparken dikkat etmemiz gereken nokta kullanacağımız bu katların birbirleriyle uyumunu yakalamak olmalıdır. Özellikle uzun boyunlu ve fit beyler için hazırlanmış boğazlı kazaklar, blazer ceketler, aynı kumaştan hazırlanmış üçlü takım elbiseler, yelekler, paltolar, mont ve kabanlar, trençkotlar hepsi günün trend modelleri ile sokakları süslemeye başladılar bile.


2015’te sayabileceğimiz başka ayrıntılarda mevcut. Örneğin; her yıl sıklıkla kullanılan deriler, bu senede modacılarımızın kreasyonlarında yerlerini almışa benziyorlar. Pantolon ve ceketlerde kullanılan deri, bu kış treçn kotlar da da kullanılmaya başlamış. Bunun yanı sıra kadife, özellikle takım elbiselerde ve ceketlerde şık bir seçenek olarak beğenilere sunulmuş. Her sene tasarımcıların tercih sebebi olan askeri kıyafetler, 2015 kışında da, geniş seçenek sunumlarıyla mağazalarda rafları süslemeye devam edecek. Değişik kombin seçenekleri arayan beyler için önerilerimizden bir diğeri, bu sene oldukça kişide karşılaşabileceğimiz bol pantolon ve dar üstler olabilir.

Stilinize yakın bir öneri ise, dar üstlerinizi yeni kreasyon bu bol pantolonlarla değerlendirebilirsiniz. Gömlek tercih etmeyen beyler için ise sunabileceğimiz önerimiz, kalın, örgü kazaklar olabilir. Yinede tavsiyemiz bu kazaklarınızı, gömleklerinizi doğru kombinleyerek, katman modasını yakalamanız olacaktır. Pantolonda çeşitlilik arayanlardansanız, dar pantolonları da düşünebilirsiniz.

Son olarak, trendi yakalayabilmeniz için sayabileceğimiz bir diğer ayrıntı, bol çantalar olacaktır. Sizde büyük ebatlı bir çanta edinerek günün modasını yakalayabilirsiniz.

2015 Kış Erkek Modası 6

 

2015 Kış Erkek Modası 1

 

2015 Kış Erkek Modası 2

 

2015 Kış Erkek Modası 3

 

2015 Kış Erkek Modası 4

 

2015 Kış Erkek Modası 5

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like