2015 kısa saç modelleri

3
39
views

2015 kısa saç modelleri

2015 Kısa Saç modelleri Saçlarınız çok mu yıprandı? Değişiklik arıyorsanız eğer bu sene hem saçlarınızdaki yıpranmadan kurtulup hem de modayı yakından takip edebilirsiniz, bunun için küt saç modellerini tercih etmelisiniz. Genellikle cesaretli bayanların tercih ettiği kısa saç modelleri kişinin öz güvenini yerine getiriyor ve gözlerin üzerinize çevrildiğini hissettiriyor. Bu tür bir kesimi tercih etmeden önce stiline güvendiğiniz bir kuaför ile konuşup yüzünüze hangi modelin daha çok yakışacağı hakkında konuşmanız çok önemli. Eğer saçınızı kestirdikten sonra kıyafetlerinizle yeni kombinler oluşturmanız gerekiyorsa alışveriş yapmak için bir bahaneniz de doğmuş olur.

 

2015 kısa saç modelleri

Yüz tipinize göre kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri asimetrik ve oval yüzler için daha idealdir. Yan tarafa doğru kesilmiş kısa kaküller yüz hatlarınızı belirginleştirmede size yardımcı oluyor aynı zamanda yüzünüzün daha ince gözükmesini sağlıyor. Eğer yuvarlak bir yüze sahipseniz, çenenizin altına doğru uzanan arka kısıma doğru ilerledikçe kısalan saç modelleri sizin için biçilmiş kaftan oluyor. Eğer oval bir yüze sahipseniz oldukça şanslısınız. Çünkü bu yüz şekli bayanların istediği tüm kısa saç modelleri ile uyumlu olmaktadır bu yüzden rahatlıkla tercih edebilir ve uygulayabilirsiniz. Ortadan ayrılmış ve dalgalı olmayan modelleri de tercih edebilirsiniz ama kare bir yüzünüz varsa ve saçlarınız ince telli ise bu saç modellerinden kat’iyen uzak durmalısınız.

2015 kısa saç modelleri

Neden kısa saç modeli tercih etmeliyim?

Çünkü bu modelleri tercih etmek sizin yüzünüzü olduğundan daha da ufak gösterecektir. Bu yüz ölçümlerine sahip bayanlar uzun ve düz saçları tercih etmeleri daha şık bir görüntü oluşturacaktır. Alın bölgeniz geniş ve çeneniz dar ise yani kalbe benzeyen bir görünüm varsa çenenize kadar düz inen uçlarında dalga bulunan modelleri tercih etmeniz sizin için daha ideal bir görünüm oluşturacaktır.
2014 2015 kısa saç modelleri arasında ön kısmında kat bulunan arka kısmı düz kesimler en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

 

2015 kısa saç modelleri

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu senenin yükseliş trendleri ve moda hakkında daha fazla bilgi için moda kategorimizdeki yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here