2015 makyaj modelleri

By

2015 makyaj modelleri

2015 makyaj modelleri: Bu yılın trend makyaj modelleriyle ilgili ipuçları vermeden önce belirtmemiz gerekir ki; moda ne olursa olsun öncelikli dikkat etmemiz gereken cildimize uyum sağlayabilmek ve cilt sağlımıza dikkat etmektir. Sağlıklı yüzümüze yapacağımız ufak dokunuşlar ışıltımızı tamamlar. Şimdi bakalım bu yıl nasıl renklenmemiz gerekiyor. Bu seneye çoğunlukla sadelik ve doğallık hakim olacak. Yalnızca gözlerimizi ya da dudaklarımızı belirginleştirerek makyajımızı tamamlayıp, senenin trendine ayak uydurabileceğiz. Göz makyajında en önemli dikkat etmemiz gereken husus kaş şeklimizin yüzümüzde istediğimiz ifadeyi yansıtabilmesini sağlamak olmalıdır. Bunun yanı sıra, yüzümüzün şeklini önce tanımalı ve renkleri buna göre seçmeliyiz. Örneğin dikkat çekici gözlere sahip hanımların, bu yönlerini ortaya çıkararak yapacakları makyajlar onları bir adım daha öne taşıyacaktır.

Sade makyaj yaparken yüz renginize uygun seçeceğiniz fondöten ve kapatıcı, yüzünüzde net bir görünüm sağlayacaktır.

Kıyafetinize ve ten renginize uygun olarak tercih edeceğiniz göz makyajınız ve dudaklarınıza süreceğiniz parlatıcınız, sizin yorucu gününüze güzel başlamanızı sağlayacaktır. 2015 yılında öne çıkan ipucu olarak karşımıza gölgeli göz makyajları çıkıyor. Bizi bekleyen senede modacıların en sevdiği renklerden olan turuncuyla hanımların yüzlerinde de sık sık karşılaşacağa benziyoruz. Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte renkler koyulaşacak. Şarap rengi, kırmızı ve tonları rujların yanı sıra; kedigözü, siyah ve gümüş rengi göz makyajları kısacası Punk ve Grunge tarzı dediğimiz koyu makyaj modelleri kışla birlikte karşımıza çıkıyor. Sade makyajımızda, allıkla belirginleştireceğimiz elmacık kemiklerimiz estetik açıdan görünüşünüze şıklık kazandıracaktır. Unutmayın, her kadın güzeldir.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sezonun modası ve yükselişte olan trendleri için, uzman editörlerimizin sizin için hazırladıkları moda kategorimize göz gezdirebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi yorum kısmı ya da iletişim formu aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

2015 makyaj modelleri

1 Comment
  1. ayça 3 sene ago
    Reply

    Çok değişik makyaj çantaları var bence bazıları denene bilirler

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like