2015 Mayo Bikini modelleri

By

2015 Mayo Bikini modelleri

Havanın ısınmasıyla birlikte ünlü modacılar defilelerinde 2015 e ait bikini modellerinin tanıtımlarını yapmaya başladılar.

Tasarımlar arasında Üçgen bikiniler, Sporcu bikinileri, Zayıf gösteren bikiniler, Şortlu bikiniler, Toparlayıcı bikiniler, Etekli bikiniler, Straplez bikiniler, Dolgulu push bikiniler yer almakta. Yeni tasarım ve sunum seçenekleri ile bu yaza damgasını vuracağa benziyor. Öncelikle bayanlara önerim vücudunuzu tanıyın ve sizin için doğru olan bikiniyi seçin bu seçimlerden sonra kusurlarınızı ve bu kusurlarınızı hangi tip bikiniler ile kapatabiliriz onları kararlaştırmalıyız.

İlginç tasarımlarıyla birlikte bikini modellerini yakından incelediğimizde,

Üçgen bikiniler duruş bakımından modacılarında defilelerinde özellikle dikkat etmesi gereken nokta küçük ve orta boy göğsü bulunan bayanların tercih etmesidir. Göğsü kavrayıp şekillendirdiği için iri göğüslü bayanlar kullandığında hoş ve zarif bir görüntü elde edilemeyeceğinden dolayı modacılarda defilelerinde çok dikkatli kullanmakta seçici olmaktadır.

Sporcu bikinileri bu sezon yeni kumaş ve desenler kullanılarak hem su üzerinde kayganlaşma etkisini arttırmayı hem de görsel bir şölen yaratılmak üzere adeta her şey yeniden başlanmış şekilde tasarlanmış. Bu sezon yarışmalarda tercih edilmesi kaçınılmaz olan 2015 tasarımlı bikiniler bütün gözleri üzerinize çevireceğe benziyor.

Zayıf gösteren, şortlu ve etekli mayo bikiniler bu sezonda olduğu gibi her sezon revaçta. Ne olursa olsun bikinilerde en çok tercih edilen ve aranan ürün olan farklı bölgelere etki eden mayolar yeni tasarım ve iki üç bölgeye etki eden ürünler ile en çok satılan bikini modelleri olacağa benziyor. Bayanlara ufak bir tavsiyem sizin bikininiz için az kumaş kullanırsanız ve az parçadan oluşursa o kadar zayıf gözükürsünüz. Dikkatleri hiçbir zaman kalça ve bel bölgenize toplamayın altları farklı ve rengârenk giymek yerine daha tekdüze bir renk seçiminde bulunmanız sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Tercihinizi altı şort olan şortlu bikinilerden yana kullanabilirsiniz.

Dolgulu push up bikini modelleri kuşkusuz en çok tercih edilen modellerdir. Dolgusu ve göğüsleri ön plana çıkararak dikkatleri üzerinize toplayan bu bikiniler özellikle ünlülerinde en çok tercih ettiği bikini modelleri arasında yer almaktadır. Dolgun ve sert duruşu size daha zarif bir görünüm katacağı gibi erkek arkadaşınızın gözünü üzerinizden ayıramamasın ada neden olacaktır.

Straplez bikiniler özellikle iri göğüslü bayanların kullanılması tercih edilen bikini modelleridir ama kilo dengesini çok iyi kurmanız gerekmektedir. Bayanlar arasında en çok tercih edilmesiyle birlikte en riskli ve zor yakışan modeller arasındadır. Bu yıl özellikle kullanılmaya başlanan ve moda olan fırfır ve peplum detayları 2015 modasıyla birlikte plajları süsleyeceğe benziyor. Straplez bikinilerin vücudunuzda kusursuz durmasını istiyorsanız kilolarınızdan biran önce kurtulmanız da fayda var.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” Spor Tarzdaki Erkekler İçin Kombin Önerileri ” galerimize göz atmayı unutmayınız.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterde takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

2 Comments
 1. aslı özkök 3 sene ago
  Reply

  Bikini sezonu değil ama en burdaki bikinilerin azılarını beğendim umarım yeni sezonda da moda olur

  • Eray ULUSLU 3 sene ago
   Reply

   Aslı hanım bikini modası maalesef ki sezonluk oluyor buradaki modellerin hemen hemen hepsi yeni sezonda moda olmayacak

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like