2015 mini etek modelleri

By

2015 mini etek modelleri

2015 mini etek modelleri: Yemek ve moda ailesi olarak yaklaşan yaz günlerinde bayanların en çok tercih ettikleri etek modeli olan mini etek modellerini sizin için inceledik.

Yaz günlerinin yaklaşması ile birlikte hanımlar daha rahat kıyafetler tercih etmeye başladılar. Bu kıyafetlerden en çok tercih edilen elbette etek modelleri oluyor. Özel günlerde ve günlük yaşantımızda şık ve göz alıcı olabilmeniz için bizde kolları sıvadık ve bu senenin en moda etek modellerini bir araya getirdik.

2015 yılında en çok tercih edilecek mini etek modelleri arasında çiçek desenli mini etekler, kot mini etekler ve düz renk mini etekler yer alıyor.

Yazın hareketli ve enerjik bayanların tercih edecekleri çiçek desenli mini etekleri, günlük hayatınızda spor ayakkabılar ile kombinleyerek baharın ve yazın sıcaklığını kişiliğiniz ile birleştirmenizi sağlayacak.

Mini etek alacak bayanların bir diğer tercihi ise düz renkte mini etekler olacak. Geçtiğimiz yılda moda olan düz renk mini etekler olacak. Gerek mini gerekse uzun etek kombinlerinde bu sene düz renkleri tercih etmenizi öneriyoruz.

2015 mini etek modelleri arasında son olarak kot etek modellerinden bahsetmek istiyoruz. Yaz aylarında özellikle uzun boylu hanımlarda daha çok gördüğümüz kot etek modellerini eğer boyunuz ve fiziğiniz uygunsa denemenizi öneriyoruz.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” 2015 mini etek modelleri ” galerimize göz atmayı unutmayınız.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterde takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

2 Comments
 1. Cansu Demirtaş 3 sene ago
  Reply

  Bu mini etek modelleri çok güzel teşekkürler

  • Eray ULUSLU 3 sene ago
   Reply

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Büşra hanım. Bu senenin mini etek modelleri bu şekildeydi. 2016 mini etek modellerinide önümüzdeki günlerde kaleme almaya çalışacağız ilginiz için teşekkür ederim.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like