2015 Mini Gelinlik Modelleri

2015 Mini Gelinlik Modelleri

2015 mini gelinlik modellerini yemek ve moda sitesi olarak sizler için inceledik.

2015 Mini Gelinlik Modelleri

Düğün gününün parlayan kişisi olan gelin adaylarımız için; bugün 2015 Gelinlik Modelleri nelermiş göz gezdirmek istiyoruz. Hayatının genelinde iddiasıyla var olmayı seçen ve estetiğine güvenen genç bayanların tercih edebilecekleri seçeneklerden biri olan bu modelleri incelemeye başlamadan önce genel olarak ikazımız olan bedeninizi tanımanız hususunu tekrarlıyoruz. Özellikle uzun boylu ve düzgün bacaklı bayanlarda oldukça şık duran mini gelinlikler bu senede modacıların oldukça çarpıcı kreasyonlarıyla gözler önüne seriliyor.


Mini gelinlikler, genel olarak ön tarafı kısa, arka tarafı uzun kuyruklu olacak şekilde tasarlanarak, gecenin özel kişisi olduğunuzun bir işareti şeklinde bütünleşerek hazırlanır. Bu kuyruk, katlar halinde veya şık bir kumaş kombiniyle tamamlanarak modeli özgünleştirilir. Bunun yanı sıra, tamamen mini şekilde tasarlanan gelinliklerde vardır. Kısa bacak boyuna sahip bayanlarımız için tercih ettikleri mini gelinlik ise, genel olarak bu model önerilir. Kısa bacaklı bir bayana, mini gelinlikte arkada kuyruk şık durmayacaktır. Yine mini gelinlik modeli seçmiş hanımlarımız için bir diğer önemli husus gelin ayakkabılarıdır. Gelin ayakkabılarınız göz önünde olacağından, gelinliğin bütünüyle uyumlu bir model seçmeniz üzerinde durmanız gereken bir ayrıntıdır.


Bu modellerin üzerinde kullanılan ayrıntılara baktığımızda, çoğunlukla omuz bölgesinin ya tamamen açık, yada ince askılı olduğunu, sade olarak tasarlananlardan ziyade genellikle dantellerle, taşlarla veya kat hareketleriyle süslendiğini ve renk olarak beyazın tercih edildiğini görüyoruz. Fiyat aralığını incelediğimizde ise, 500 liradan başlayıp, istediğiniz modelin tarzı ve kalitesine göre fiyatın arttığını söyleyebiliriz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” 2015 Mini  Gelinlik ” modelleri resimlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

mini gelinlik modelleri 1

mini gelinlik modelleri 4

mini gelinlik modelleri 3

mini gelinlik modelleri 5

mini gelinlik modelleri 2

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.