2015 Sonbahar ve kış modası / Jean trendleri

Sonbahar ve kış modası Jean trendleri

Sonbahar ve kış modası / Jean trendleri: Jeanların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Ancak son yıllarda Jean parçaların daha revaçta olduğunu görebiliyoruz. Bu durum 2015 Sonbahar Kış modasında da yeni tasarımla karşımıza çıkarak yine bir fark yaratıyor. Sonbahar Kış modasında öne çıkacak Jeanlara baktığımızda

Jean Elbiseler

2015 Sonbahar Kış modasında Jean veya Jean benzeri biraz daha kışa uyarlanmış kalın kotlardan oluşan kıyafetler ön planda duruyor. Özellikle Shift elbise diye tabir edilen dizin hemen üzerinde biten ve vücuda yapışmayan elbiseler ön plana çıkıyor.

Yırtık Jeanlar

Yırtık modası da 2015 Sonbahar Kış modasında kendini gösteriyor. Üstelik dozu biraz daha artmış olarak sokaklarda boy gösteriyor.

Paçası kıvrık Jeanlar

2015 Sonbahar kış modasında daha çok bayanların tercih ettiği paçasını kıvırarak giyilen Jeanlar oldukça moda olmuş durumda. Hemen her tür pantolonun paçasının kıvrıldığını söylemek mümkün. Bu şekilde sezonun kısa paça pantolon trendine uyum sağlamış oluyor.

Jean ceketler

Jean ceketin modası asla geçmez ancak, 2015 sonbahar kış sezonuyla beraber daha yeni bir stil içerisinde karşımıza geliyor. Kısa deri ceketler gibi boyları kısa olanları piyasaya sürülmüş ve trend olmuş durumda. Modacılar göre ceket boyu ne kadar kısa olursa o kadar iyi olduğunu belirtiyorlar.

Jean şortlar

Jean şortlar kuşkusuz yaz ve ilkbahar aylarının favorisi ama bir değişiklik var bu sezon tıpkı diğer parçalar gibi sonbahar ve kış aylarına kalın ten rengi çoraplarla trend olmuş durumda. Modacıların söylediklerine göre kış aylarında kullanımı için en uygun kombini kaşe uzun ceketler olarak uygun görülüyor.

Jean renklerinde ve jean denince aklımızda oluşan mavi rengine ters bir düşünce olarak bu sezon sonbahar ve kış sezonunun trend renkleri siyah ve füme tonları olduğunu söyleyebiliriz

 

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu senenin modası ve yeni yükselişe geçen trendler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız uzman editörlerimizin hazırlamış oldukları moda kategorisine göz atmanızı öneriyoruz.

Sonbahar ve kış modası Jean trendleri

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. özlem dedi ki:

    Soğuk havalar için güzel bir yazı olmuş.

    1. Eray ULUSLU dedi ki:

      2015 Sonbahar ve kış modası yazımıza yorum yaptığınız için teşekkürler

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.