2016 Erkek çocuk modası

2016 Erkek çocuk modası

En şık modelleriyle 2016 Erkek çocuk modası vitrinleri süslemeye başladı. Yaz sezonunun sonuna geldiğimiz bu günlerde özellikle Erkek çocuk modası için farklı renk tonlarının bir arada bulunduğu bir mevsimi de geri bıraktık. Sonbahar, kış sezonunda farklı renk alternatifleri nasıl olmalıdır, yeni yılın modası ne olacak 2016 erkek çocuk modasını belirliyoruz.

Tüm sezonlar da olduğu gibi bu yıl da çocuk modası ailelerin ve çocukların ilgi odağı olacağa benziyor. Çocuk kıyafetleri de sonbahar sezonunda sizlere ilginizi çekecek ürünleriyle merhaba diyecek. Her ebeveyn çocuğunun güzel giyinmesi ister. Geride bıraktığımız sezonda erkek çocuk modasında; jeansler, hakim yaka gömlekler, kazaklar, kanvas pantolonlar, gömlek üstü şallar, salaş eşofmanlar ve hırkalar kış sezonunda büyük ilgi gördü.

2016 Erkek çocuk Modası  sonbaharında parlak renkler görmeye başlayacağımızı söyleyebiliriz. Yelek ve bluz seçerken grinin ağır bastığı geçen seneye oranla bu sene sarı ve turuncu renklerin ön plana çıktığı görülüyor. Bu da parlak ve daha eğlenceli bir ruh hali demek.

Oyun için yapılmış giysileri keşfedin jean’ler, pantolonlar, üstler, montlar ve çok daha fazlası. Erkek çocuk modası için rengarenk, dayanıklı, hem onların rahat edecekleri, hemde sizin gözünüze ve gönlünüze hitap eden modeller artık çok şık. Birbirinden şirin erkek çocuk modellerini görünce seçmekte zorlanacaksınız.

Kaynak: http://anlikmoda.com/anne-ve-cocuk/erkek-cocuk-modasi-2016/

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.