2016 erkek modası

2016 Erkek modası

2016 Erkek modası: Yeni yıla girmemize çok az bir zaman kaldı. Bununla birlikte birçok ünlü marka 2016 erkek modellerinin lasmanını yapmaya başladılar. Bizde yemek tarifleri ve moda ailesi olarak sizler için ufak bir araştırma yaptık umarım hoşunuza giden kombinleri bulursunuz.

Erkeklerde sokak modasında son birkaç senedir görmeye alıştığımız dar paça pantolonlar bu senede moda olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Özellikle slim fit modeller ile kombinleyebileceğiiz bu kotların altına deri ve ya süet botlar kombinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

2016-erkek-modası-1

Geçtiğimiz sezonda görmeye alıştığımız trenç kot modelleri bu sene kısa modeller ile karşımıza çıkıyor.

Paçaların dar ve ya kıvrık paçalı modelleri 2016 son bahar kış mevsiminde de bolca görecek gibiyiz. Hal böyle olunca sizde bu modaya kendinizi bırakabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarının trend renkleri ile kombinleyebileceğiniz bu modellerin altına spor ayakkabı ve ya bilekte biten botlar ile kombileyebilirsiniz.

2016-erkek-modası-2

Oversize kot modelleride 2016 erkek modasında kendini gösterecek bir diğer kot modelleri arasında kendine yer bulacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz sezon bayanların üzerlerinde bolca karşılaştığımız oversize pantolon ve kaban modelleri akımı bu sezon erkek modasına uyarlanmış. Özellikle dar paça ve kumaş pantolonlarda bu imaja çok önem verilmiş. Sizinde kombinlerinizin arasında yer alması gerektiğini düşündük.

2016-erkek-modası-3

Erkek sokak modasında yılların değiştiremediği renkler elbette ki bulunuyor. Bunların en önde geleni laciver ve taba renkler. Sonbahar mevsiminde neredeyse her modelde kullanılan bu renkler bu sonbaharda kesinlikle moda olacaktır. Eğer kombininizde Taba rengi pantolon ve ya kazak kullanıyorsanız tamamlayıcı renk olarak kahve, bordo tonları ve ya lacivert rengi kesinlikle kullanmalısınız.

2016 erkek modası 4

Yeni yılda tüm şans sizle olsun. Aklınızdan geçen tüm dileklerinizin gerçeğe dönüşmesi dileğiyle.

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları yorum kısmından ya da iletişim formumuz aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Yemek ve moda ailesi.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Moda haberlerinden ve yükselişte olan trendlerden haberdar olmak için moda editörlerimizin sizler için hazırladıkları moda kategorimize göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.