2016 Erkek modası trendleri

By

2016 Erkek modası trendleri

2016 Erkek modası trendleri: Senenin sonuna doğru yaklaştığımız şu günlerde, erkek modasında geride bırakacağımız ve karşılayacağımız günlerde erkek modasında ne gibi değişiklikler olacak beraber gözden geçirelim.

Bu senede hemen her sene görebildiğimiz fötr şapkalar moda olmaya devam edecek. Kişisel fikrim, ben bayan erkek hemen herkeste görmekten rahatsız olmaya başlasam da, yerinde bir kombinle tamamlandığında tercihleriniz arasında yer alabilir.

Senenin en moda giyim tarzı ise, layerlayer diğer bir ismiyle, kat kat giyinmek. Bunu örneklemem gerekirse, uzun tişört üstüne kısa bir tişört veya balıkçıl üzerine kazak şeklinde anlatabilirim. Bu durum soğuk kış günlerinde sizi aynı zamanda sıcak tutacaktır. Kısaca tek kat giyinmek yeni yılda out diyebiliriz.

2016 yılında, skinnyjeanler yine moda olsa da loosepantsler bir o kadar in olacak. Kısa bol klasik kesimler oldukça beğenilerek tercih edebilecekleriniz arasında.

Kotlara baktığımızda, bayanların boyfriend dediği, modelin erkeklerde de gündemde olduğu dikkatimi çekiyor. Kotların paçalarını kıvırmak ise eskide kaldı. Bunun yerine, eskitilmiş ve kesilmiş paçalar görünümünüze tarz katacaktır.

Senenin kaban modellerini incelediğimizde, bej ve siyah renklerdeki kaşelerin çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra dize kadar kolej montları tüm gösterişliliğiyle sokak modasını süsleyecek.

Ayakkabılarda spor ayakkabı firmalarının sizler için yeni tasarladığı modelleri incelemenizi öneriyorum. Özellikle bazı yeni çıkan modeller, kesinlikle sokak modasında şimdiden çok konuşulmaya başladı bile.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Moda haberlerinden ve yükselişte olan trendlerden haberdar olmak için moda editörlerimizin sizler için hazırladıkları moda kategorimize göz gezdirmenizi öneriyoruz.

2016 erkek modası trendleri

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like