2016 Kışlık ayakkabı modelleri

2016 Kışlık ayakkabı modelleri

2016 Kışlık ayakkabı modelleri: Kış aylarına girildiği zaman, bayanlar kendilerine yakıştırdıkları modellerin, şık ve akılda kalıcı renk ve modellerde olmasını umarlar. Bu şekilde, üzerlerinde oluşturdukları kombinlerde uyum sağlayabilir ve kalite yakalanabilir. Bahsettiğimiz durum, ayakkabı modelleri içinde geçerlidir. 2016 kışlık ayakkabı modelleri nasılmış incelediğimizde, çok cazip ve modern çeşitlerin göze çarptığını görüyoruz. Kısacası önümüzde karşılayacağımız yıl, cesur olacağımız bir sene olacak diyebiliriz. Bu konuda iddialı olan ve kendine güvenen bayanlar, kendinizi göstermenizin tam zamanı.

2016 kıslık ayakkabı modelleri

Özel günlerinizde, önü açık ve topuklu modelleri tercih etmeniz bu sene hakkında size verebileceğimiz tiyolar arasında. Hepinizin aklındaki soru olduğunu tahmin ettiğimiz, sokak modasında kış rüzgarının ne getireceğinin cevabı ise, uzun ve desenli botlar. Kısaca bu sene bir çok çeşit vitrinleri süsleyecek. Kendinize yakışanı bularak, doğru tarzını oluşturmanız ise, size ve yaratıcılığınıza kalıyor. Renklere baktığımızda, sadelik ve yalınlık kadar, modern renklerinde soğuk günlerde ayakkabı modasında şekillendiğini görüyoruz. Birbirini dengeleyen detaylara dikkat ederek, harikalar elde etmeniz olası. Gelin şimdi sizler için seçtiğimiz modelleri gözden geçirelim.

2016 kıslık ayakkabı modelleri 2

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları bizler ile paylaşabilirsiniz.
Yemek tarifleri ve moda ailesi.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Moda haberlerinden ve yükselişte olan trendlerden haberdar olmak için moda editörlerimizin sizler için hazırladıkları moda kategorimize göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. gülşen dedi ki:

  Kışlık bot modelleri hakkında güzel bir yazı olmuş.

  1. yazar dedi ki:

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Gülşen hanım.

 2. elanur dedi ki:

  Bu senenin kışlık ayakkabı modelleri gayet şık bence yeni ayakkabı alacak olanlar denemeli

 3. elanur dedi ki:

  Bu senede moda olacak modeller çıkar bunların arasından benden söylemesi

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.