2016 Tesettür Modası

By

2016 Tesettür Modası

2016 Tesettür Modası: her zamanki gibi oldukça şık modern ve trend giysilerden oluşuyor.2016 tesettür modası daha feminen ruhu yansıtan renklerle bezenmiş giyim modellerinden oluştuğunu görmekteyiz.Tesettür kıyafetlerinde birbirinden değişik modellerle her seneye damgasını vuruyor ve kendini sürekli yeniliyor. Tesettür kıyafetlerinde bayanlar arasında şıklık yarışı sürmeye devam ediyor.2016 modasında bayanlarımız genelde soft renkler tercih ediyorlar.

2016 Tesettür Pardösü, Trençkot ve Kap Modelleri

Trençkotlar kaplar pardösü modelleri 2016 yılında spor kesimlerden oluşuyor.Özellikle 2016 tesettür trençkot modelleri ara mevsimlerde daha çok tercih edildiği için daha çok kahve tonları, vizon rengi ve siyah renkler bir hayli trend olması bekleniyor.

2016 tesettür pardösü modellerinde ise henüz kesinleşmemiş olmasına rağmen ağırlıklı olarak zigzag çizgili pardösüler ve osmanlı motifli pardösü çeşitleri ön planda gibi gözüküyor.Yine aynı şekilde 2016 ferace modelleri içinde Osmanlı motifleri ve vav harfli feraceler trendler arasında yer almaktadır.

2016 Tesettür Modası

2016 Eşarp Modelleri Trendleri

Bayanlarımız 2016 yılında eşarp seçimlerinde her zamanki gibi çoğunluk bir kesimin tercihi olan şal eşarplar dan tercih ediyorlar. Kare kesim eşarp modelleri 2016 yılında oldukça ön planda olacağa ve tercih edilenler arasında yer alacağa benziyor. 2016 yılında renkli şifon eşarpları da çok fazla göreceğiz. Bayanlarımız kendiliğinden desenli eşarpları da çok tercih ediyorlar. 2016 yılında moda olan şallardan eşarplara geçiş yaşanacağı tahminler arasında yer alıyor.

2016 aker şal modelleri

Tesettür Abiye Modelleri 2016 Sezonunda Daha Feminen

2016 tesettür abiye modelleri arasında ilk sırada yer alan renk siyah ve tercih edilen kumaş türü saten üzerine şık danteller yer alıyor. 2016 abiye renklerine gelecek olursak önceki yıllara göre daha net ve keskin renkler trend olacak.

2016 jakar tesettür abiye modelleri

Saks mavisi, kırmızı, pembe ve fuşya tonları tesettür abiye modelleri 2016 trendleri arasında görmekteyiz.Bunların yanı sıra vizon, kahve ve gri renkler de sıklıkla göreceğimiz trend tesettür giyim renkleri arasında karsımıza çıkacaktır.

2016 tesettür elbise modelleri

Tesettür Modası 2016 Yılında Tesettür Panço Modelleri ile Birlikte Geliyor !

Son olarak 2016 tesettür modası olması kesin gözüyle bakılan tesettür pançolar hakkında bahsedelim.Özellikle kış aylarında kullanılan pançolar 2016 kış sezonunda pardesülere alternatif olacağa benziyor.Ayrıca kürk modasında tesettür panço modellerine sıçradığına hep birlikte tanık olacağız.

Bu yazı: http://www.tesetturgiyimkabini.com/2016-tesettur-modasi.html sitesinden alınmıştır. Daha çok bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru görüş ve önerileriniz için yorum yazmaktan çekinmeyiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like