2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Modası

By

2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Modası

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde, 2018 ilkbahar-yaz ayakkabı modası modelleri de görücüye çıkarak, alıcıyla buluşmaya başladı. Hanımlarımızın merakla bekledikleri kreasyonlara göz gezdirdiğimizde, bu yazda hafif ve rahat sandaletleri görüyoruz.

2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Modası

Platformlar; Gayet rahat ve kullanışlı olan platform modeller, kombinlerinize rahatlıkla uydurabileceğiniz şekilde dizayn edilmişler.

Üstü kapalı model sandaletler; Özellikle sıcak yaz günlerinde, sıkça tercih etmek isteyeceğiniz bu modelleri, gündelik hayatınızın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kedi ayağı modeli topuklu ayakkabılar; Cazibeli ve bir o kadar ilginç görüntüsüyle, seneye damgasını vuracak modeller arasında yer alıyor.

Düztaban sandalet modelleri; Özel tasarımıyla, hem şık, hem rahat olan sandaletleriniz, sıklıkla kullanmak isteyeceğiniz tarzlardan bir tanesi diyebiliriz.

Kare topuğa sahip ayakkabılar; Konfor ve stili aynı anda yakalamak isteyenlerin seçebilecekleri ayakkabı modellerinden.

Plaj ayakkabı modelleri; Bu sezon plaj ayakkabı modelleri için, her sene olduğu gibi tasarımcıların, geniş alternatifler hazırladıkları dikkatimizi çekiyor.

Spor tarz ayakkabı modelleri; Spor tarza sahip ayakkabı modelleri, geçtiğimiz senelerde ilginç karşılansa da, günümüzde kabul görerek, tercih edilenler arasına girmeyi başardı diyebiliriz. Bu modeller, kullanışlı oldukları kadar, şık görüntüleriyle ilgi odağı olmayı başardılar.

Hala yazlık ayakkabı alışverişinizi yapmadıysanız, size 2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Modası yazımızın görsellerine göz gezdirmenizi öneriyoruz. Birbirinden iddialı ve şık modellerimiz, seçiminizi yapmanızda sizlere kolaylık sağlayacaktır.

2 Comments
 1. Selma demirli 11 ay ago
  Reply

  Merhabalar ayakkabilarinizdan 2018 widyonuzdan beyaz dantenli ayakkabiyi begendim nasil alis weris yapaabiliriz sizinle..bu ara face isteg kullanmiyorum bana yardimci olurmusunuz

  • yazar 10 ay ago
   Reply

   Hayırlı günler.Modellerimiz, 2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı modasında, sizler için seçtiğimiz modelleri kapsıyor. Modellere ve benzerlerine, ayakkabı mağazalarından ve internet alışverişi yoluyla ulaşabilirsiniz. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like