2018 İlkbahar-Yaz Gelinlik ve Damatlık Modelleri

2018 İlkbahar-Yaz Gelinlik ve Damatlık Modelleri

Yaz sezonuna yaklaştığımız şu günlerde, evlenecek çiftlerimizin tatlı telaşı da başlamış bulunuyor. Düğün merasiminin, her detayıyla özenerek ilgilenen gelin ve damatlarımızın, bu özel gecede giyecekleri gelinlik ve damatlıkları, ayrı bir önem taşıyor.

Bizde bunu düşünerek sizler için 2018 ilkbahar-yaz gelinlik ve damatlık modelleri hakkında hazırlamış olduğumuz makalemizi yayınlamak istedik.

2018 İlkbahar-Yaz Gelinlik Modelleri

Özellikle, gelinlikler gelin adaylarının titizlikle karar verdikleri düğün kıyafetleridir. Bu senenin ilkbahar ve yaz modasını incelediğimiz zaman, kabarık, dantel detaylı modellerin ön plana çıktığını görüyoruz. Dantel detaylarda öncelik Fransız dantellerine verilmiş diyebiliriz. Bunun yanı sıra, kol bölgesinde danteller beyazlar içinde muhteşem görünmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış.

Başta da belirttiğimiz gibi, kabarık gelinlikler her sene olduğu gibi, bu sene de önceliği oluşturuyor. Bu eteklerin önemli bir özelliği de, hem zayıf, hem de balıketli hanımlarımıza yakışıyor olması. Kabarık etekler haricinde, balık etekler, yarı kabarık etekler diğer gelinlik stillerinden bazıları olarak sayılabilir.

Sırt bölgesi dantel işlemeli tüllerle kapatılmış modeller, kalın askılı straplez modeller de 2018 ilkbahar-yaz gelinlik modelleri arasında yerini almış durumda.

Zayıf gelin adaylarımızın tercih edebilecekleri, bir diğer modelde mini gelinlikler ve balık gelinlik modelleri. Bu gelinlikler, gecenin yıldızı olan gelinlerimizi, oldukça zarif gösterebilir.

2018 İlkbahar-Yaz Damatlık Modelleri

Düğün gecesinde, gelinlik kadar damatlık modelleri de bir o kadar önem taşımaktadır. Sezonu mercek altına aldığımızda, damatlarımız için oldukça şık stiller olduğu dikkatimizi çekiyor diyebiliriz. Modern çizgilerin ön planda olduğu modellerde; dar ve kısa paçalı pantolonlar ve yaka kısmı ipeksi ceketler görüyoruz.

Modern tarzlar kadar, spor modellerde damatlarımızın tercih ettiği tarzlardan birini oluşturuyor. Damatlık rengi, kullanacak kişinin vücut tipine göre karar verebilecek damatlıklarda, ön palana çıkan renler, siyah, lacivert, füme olarak sıralanabilir.

2018 ilkbahar-yaz gelinlik ve damatlık modelleri hakkında karar vermeden önce, ilgili videomuzu inceleyebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.