2019 Kış Modası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mevsim değişimlerinde doğanın kendine yeni elbiseler hazırlaması gibi, bizlerde benzer arayışlar ve trend oluşumları yaratma çabası içerisine giriyoruz.

Kışın bu soğuk günlerinde, bahsettiğimiz farklılıklar neler, biraz göz gezdirelim.

Evet, bugünkü konu başlığımız “2019 Kış Modası Hakkında Bilmeniz Gerekenler”

Hadi o zaman başlayalım.

2019 Kış Modası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kış moda trendiyle ilgili ilk tespitim; kıyafetlerde kullanılan kumaşların çeşitliliği diyebilirim. Kürk parçalar, deriler, kadifeler, yıldızlı-puantiyeli desenler ve daha pek çoğu… Söz konusu çeşitlilik, her zevke ve bütçeye uygun tarzların bulunabilmesi için avantaj sağlıyor.

Maskulen adı verilen “erkeksi giyim”, 2019 kış modasında öne çıkan tarzlardan birini oluşturuyor. Gömleklerde sivri yaka detayların kullanılması, erkek kesim pantolon modelleri, yelekle kombinlemeler ve elbette ceketler. Eğer sizde, bahsi geçen tarzı benimseyenlerdenseniz; kıyafetinizi topuklu ayakkabılarla kullanmamanız gerektiğinin altını çizmek istiyorum.

Düz gelerek, bel kısmında oturan ve sonrasında hacim kazanan Peplum tarzı kıyafetler, bu sezonun koleksiyonu arasında da yerini muhafaza etmeyi başarabildi. Kesimi nedeniyle ince bir görünüm çizen modeller, özellikle bel bölgesinde kusurları olan hanımlarımız için düşünülebilir.

Senenin etek kesimlerine baktığımızda; maxi boyda ve yırtmaç detaylarının öne çıktığını görüyoruz. Eteklerinizi dantel detaylı ve yaka transparanlı gömlek ve bluzlarla değerlendirebilirsiniz. Salaş görünümden hoşlanıyorsanız, yapmanız gereken; maxi eteklerinizi kazaklarla kombinlemek olmalıdır.

“2019 Kış Modası Hakkında Bilmeniz Gerekenler” makalemizin faydalı olduğunu umarak, yazımızı sonlandırıyoruz. Sizler için hazırladığımız, konuyla ilgili albümü incelemeyi unutmayın.
Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Kolay Yürünür makalemiz için linke tıklayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.