2019 Senesinde Moda Olacak Pantolon Modelleri

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için moda köşemizde, “2019 Senesinde Moda Olacak Pantolon Modelleri” konusunu mercek altına almak istedik.

Hanımlarımız birçoğu için pantolon giymek, vazgeçilmez tarz haline gelmiştir. Geçen senelerde çıkan yasayla birlikte, kadın çalışanların iş yerinde pantolon giyme serbestliğiyle, söz konusu giyim parçasına alaka daha da artmaya başladı diyebiliriz. Kullanım rahatlığı bakımından tercih edilen modeller, doğru kombinlendiğinde oldukça şık sonuçlar alabilmenizi sağlayabilir. Peki, tasarımcılar 2019 senesi için, sizlere ne tarz pantolonlar hazırladı, bilmek ister misiniz?

Gelin şimdi yakından inceleyelim.

2019 Senesinde Moda Olacak Pantolon Modelleri

  • Asker desenli pantolonlar; Uzun zamandır kadınların vazgeçilmezi olan kamuflaj desenleri, bu senede de tarz parçalar arasında yer alıyor. Spor şıklığını yakalamak isteyen hanımlarımız, asker desenli pantolonlarını, spor kombinlerle bütünleyebilirler.
  • Bol paça pantolonlar; Her mevsimde ve her kumaşta harika tarzların yakalanabildiği bol paçalar, 2019 senesinde sokak modasında, sıkça karşılaşacağımız seçenekler arasında yer alıyor. Bu pantolonla kullanacağınız şık bir bluz, sizi özel davetler için bile hazırlayabilir.
  • Cigarette tarz modeller; Daralan paçalar ve dar kesimler. İnanılmaz çekici duran bu pantolonlar, bu senede de hanımlarımızın vazgeçilmezlerinden olmayı başardı. Renk seçeneklerindeki çokluk, her zevke hitap edebilmesini de sağlıyor. Sneaker ayakkabılarla kombinlenebilen dar paçalar, yaşadığımız kış mevsiminin de gözde seçeneklerinden birini oluşturuyor.
  • Leopar gibi hayvan desenli modeller; Yılan, leopar desenlerinden vazgeçemeyen okuyucularımız üzülmesinler. Bu sene, tasarımcılarımız sizleri de unutmamışlar. Hayvan desenli pantolon modellerini, birçok mağazada bulabilir ve tarzınızı yakalayabilirsiniz.
  • Suni deri pantolonlar; Dar kesimleri sebebiyle taytı andıran modeller, senenin sokak modasını adeta kuşattı diyebiliriz. Çekici görünmek isteyenler için, mutlaka tercih edilebilecek seçeneklerden biri, bu pantolonlar.
  • Papaerbag tarz modeller; Torbaya benzerliği sebebiyle adını alan modeller, kemerlerle değil kuşaklarla kullanılan, pantolon modellerindendir. 2019 kış modasında yerini koruyan tarz, giyimde şıklıktan hoşlananlar için düşünülebilecek modeller arasında bulunuyor.

2019 Senesinde Moda Olacak Pantolon Modelleri” makalemizi beğenerek okuduğunuzu umarak, yazımızı sonlandırıyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like