2019 Senesinin jean Modası

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için moda köşemizde, “2019 Senesinin jean Modası” konusunu ele almak istedik.

Yılın her sezonunda vazgeçilmezler arasında sayılan jeanler, 2019’da da popülaritesini korumaya devam ediyor. Çeşitliliğiyle hanımlara kombin rahatlığı sağlayan modelleri, özellikle spor tarzı olanlar severek tercih ediyor.

Gelin şimdi bu senenin jean trendini yakından inceleyelim.

2019 Senesinin jean Modası

Geçtiğimiz senelerde bilhassa gençler olmak üzere, bir çok yaş ortalamasındaki kadın ve erkeğin severek kullandığı yırtık modelli jean pantolonlar, 2019 senesinde de trend olmaya devam edecek. Diz, cep ve bacak bölgelerinde bulunan yırtıklarla birbirinden farklı kombinler yaratabilirsiniz.

Hanımlarımızın gözdesi kot etekleri de vitrinlerde bol bol göreceğiz. Düğmeli ve farklı kumaş çeşitlerinin birleşiminden olan modeller, hem spor, hem de şık kombinlerde değerlendirilebilir nitelikte tasarlanıyor.

Yurt dışı sahada “Mom jean” adıyla satışa sunulan ve yüksek belli kesimi sebebiyle, basen ve karın bölgelerindeki kusurları örten modeller, büyük bir kesimin ilgi odağı olmayı başardı. Söz konusu jeanler, spor ve şık kombinlerde kullanılabilir.

Yaz, kış her sezonda değerlendirilebilen bahçıvan jeanlar, 2019 senesinde de ön plana çıkıyor. Kışın kalın kazaklar, yazın yazlık tişörtler eşliğinde giyilen tulumlar, oldukça rahat olması sebebiyle tercih ediliyor.

“2019 Senesinin jean Modası” makalemizin ve sizler için hazırladığımız konuyla ilgili resim albümümüzün hoşunuza gittiğini umarak, yazımızı tamamlıyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like