2019 Şişme Mont Trendi

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için moda köşemizde, kışın bu soğuk günlerinde, sokak modasına hakim olmuş bir giyim parçasından bahsetmek istiyoruz. “2019 Şişme Mont Trendi”

Renk seçeneklerinin çokluğu ve model zenginliği sayesinde, her zevke hitap edebilen montlar, hemen herkesin dolabında bulunuyor. Söz konusu montların oldukça sıcak tutması da, bir diğer avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

2019 senesini gözden geçirdiğimizde de; bu tarzın oldukça ön planda olduğunu açıkça görebiliyoruz. Gelin şimdi sokak modasının bu trendini, mercek altına alalım.

2019 Şişme Mont Trendi

Çeşitli dikim modelleri bulunan montlar; kişinin tarzına göre yapacağı seçimi belirleyebiliyor. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi, renk seçeneklerinin oldukça geniş bir yelpazede olması, trendi takip etmek isteyen herkesin, içine sinebilecek modeli bulabilmesine yardımcı oluyor.

Eğer sizde spor şıklığı benimseyenler arasındaysanız; mutlaka bu trendi takip etmelisiniz diyebiliriz.

2019 trendleri arasına girmeyi başaran şişme montlar

  • Kaz tüyü şişme montlar; Şıklığıyla göz dolduran ve sadece bu senede değil, her kış sezonunda trendler arasına girmeyi başaran bu modeli, severek kullanacağınızdan şüphemiz yok.
  • Kapitone modelli şişme montlar; Şişme montların kişiyi olduğundan daha kilolu gösterebilme sıkıntısından rahatsız olanlar için, ideal bir model diyebiliriz. Kapitone şişme montlar, sizi sıcacık tutarken, aynı zamanda şıklığınızı koruyacak.
  • Renkli şişme montlar; Günlük giyiminizde renkli kombinler oluşturmayı sevenlerdenseniz, bu modelleri mutlaka gözden geçirmenizi umuyoruz. Dolabınızda bulunan giyim parçalarıyla uyum sağlayabilecek seçeneği bulabileceğinizden şüpheniz olmasın.
  • Vinil dokulu, oversize şişme montlar; Ünlü isimlerin ve bloggerların vazgeçilmez modeli vinil dokulu, oversize şişme montlar, seçenekleriniz arasına girmeyi kesinlikle hak ediyor.

2019 Şişme Mont Trendi makalemizin sizi aydınlattığını umarak, yazımızı sonlandırıyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like