2019 Trendi Oversize Atkı Modelleri

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Kış aylarının en yoğun zamanlarını yaşadığımız şu günlerde, yılbaşına girmeye hazırlanırken, sizlere senenin trend bir parçasından bahsetmek istedik. “2019 Trendi Oversize Atkı Modelleri”

Atkı, eldiven, bere gibi soğuklarda en sık kullanılan aksesuarlar bile, sokak modasında hakim hareketler oluşturabiliyorlar. Oversize atkı modelleri de, sizi kötü hava koşullarından korurken, aynı zamanda sokak modasının rengine ayak uydurabilmenizi sağlayan giyim parçalarından bir tanesi oluyor.

2019 Trendi Oversize Atkı Modelleri

Uzun ve salaş modeldeki atkılara denilen söz konusu modeller, özellikle giyimde rahatlığı tercih edenler için, vazgeçilmezler arasında yer alabilir. Spor kıyafetlerle, jean, gömlek ve sweatshirtlerle oldukça hoş uyumların yakalanabileceği atkılar, şimdiden birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaya başladı.

Gevşek örgü, salaş ve saç örgü modellerinin ön planda tutulduğu oversize atkı modelleri, oversize palto modelleri eşliğinde kullanıldığında oldukça şık görünebiliyor. Mont ve deri ceketler eşliğinde de rahatlıkla tercih edilebilen parçalar, aynı zamanda sizi soğuklardan korumayıda sağlıyor.

Her zaman belirtmeye gayret ettiğimiz gibi, modanın körü körüne takip edilmesi gereken bir kavram olmadığının altını çizmek istiyoruz. Bunun yerine, zevklerimiz ve kendimize yakışan parçaların çerçevesinde, senenin trendlerine ayak uydurulması çok daha doğru bir hareket olacaktır.

“2019 Trendi Oversize Atkı Modelleri” makalemizden faydalanabildiğinizi umud ederek, başka makalelerde buluşmak ümidiyle diyoruz.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.