35 Adet Örgü Bayan Yelek Modelleri

Örgü Bayan Yelek Modelleri

Örgü örmek, birçok kadın için tutku halini almıştır. Hatta bu yolla, evine ek gelir kazandıran hanımlarımız, bu hobiyi ticarete çevirmişlerdir. Gerek tığla, gerekse şişle yapılan örgü modelleri; gün geçtikçe yenilenmekte ve sayıları giderek artmaktadır. Gelin bugün sizler için derlediğimiz, örgü bayan yelek modelleri neler biraz bahsedelim.

Biraz evvelde değindiğimiz gibi, yeleklerde hem şişle, hem tığla örülebilmektedir. Tığ işi yelekler, özellikle kot pantolonlarla ve mini eteklerle oldukça şık durmaktadır. Örgü yelekler ise, evde, dışarda kısacası her yerde kullanılmaktadır. Rahatlığı bakımından en çok şiş örgü tercih edilir. Çeşit çeşit renk ve model arasında, bizim de sizlere sunduğumuz modeller arasından seçiminizi yaparak, sizde kendi güzel yeleğinizi örme ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Tığ işi yeleklerde burgu ve saç örgüsü, şişle örülen modellerde ise fıstık modeli, en çok kullanılan örneklerdendir. Örgü bayan yelek modelleri isimli yazımız ve videomuz, gerek yeni başlayanlar için, gerekse yeni modeller arayanlar için sizlere yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Diğer örgü ile ilgili makalelerimizi de okumanızı öneririz.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.