50 uygulanabilir uzun ömürlü balyaj renkleri

By

50 uygulanabilir uzun omurlu balyaj renkleri

50 uygulanabilir uzun omurlu balyaj renkleri: Yurt dışında ünlü isimlerin sıkça kullandığı bu yöntem ombre dışarıda ombre olarak bilinir.

Yurdumuz da krepe balyaj olarak bilinen bu bölgesel saç boyama yöntemi 2016 yılında da hanımlar tarafından sıkça kullanılacak bir yöntem olacak gibi duruyor. Bu yöntem saçınızın dibinden ucuna doğru açık renk tonuna doğru gider.

Peki neden Balyaj yaptırmalıyız?

Bu yöntemin çok tercih edilmesinin en büyük sebebi saçlarımızın doğal bir görünümde durması ve her seferinde boyama istememesidir. Şöyle izah etmek gerekirse saçlarınızın uç kısımlarına uyguladığımız balyaj en azından 1 sene bir daha boyama yaptırmadan bu şekilde kullanabiliriz. Saçlarında doğal bir görünüm isteyen bayanlara göre harika bir tercih.

Yeni Trend Yine Balyaj

2015 ve 2016 yıllarının saç trendlerinden olan krepe balyaj modelleri, bildiğiniz üzere başka balyaj tekniklerine göre saçın tamamına değil de sadece istediğimiz bölgelere ayrı bir şekilde uygulanabiliyor. Özellikle güzel günlerde krepe balyaj modellerini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Sizde 2016 yılında saçlarınıza yeni bir değişiklik yapabilirsiniz.

50 uygulanabilir uzun ömürlü balyaj renkleri

1 Comment
  1. selen 3 sene ago
    Reply

    uzun ömürlü balyaj modellerini yazınız gerçekten de çok güzel olmuş.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like