Anne kız kombinleri

Anne kız kombinleri

Eski zamanlarda özellikle ikizlerde gördüğümüz, bir örnek giyinme modası şimdilerde ise anne kız kombinleri olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklar içinde modayı yakından takip eden, tarz kıyafetlerin üretilmeye başlamasıyla, anneler kız çocuklarıyla uyumu sağlayarak, bakışları kendilerinde toplar oldular. Bunu gören üreticilerde, bu beklentiyi fark ederek, talebe karşılık vermek için kolları sıvadılar.


Şıklık ve asalet anne kız kombinlerde sempatiklik kadar göze çarpıyor. Sade ve asil bir kadın elbisesi, küçükler içinde tasarlanarak, aksesuar ve opak çoraplarla yaşlarına uygun bir şekle dönüştürülüp, anneye uyum sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra, aynı model sevimli bir tişört ve jean anne, kızın üzerinde ışık saçabiliyor. Çeşitlemeler bu kadarla da sınırlı değil. Ev kıyafetlerinden, ayakkabılara; montlardan, plaj kıyafetlerine kadar aklınıza gelebilecek her yer için düşünülen kombinler tasarlanmış ve beğenilere sunulmuş durumda.


Ufak farklılıklarla bütünlük sağlanarak, zarafet kadar yaşının gereği giyinmekte önem arz etmiş. Baktığımızda annede kullanılan kemer yerine, kızımızda toka ve taç şeklinde kombinin tamamlandığını görebiliyoruz. Annenin topuklu ayakkabısının tarzında babetlerde verebileceğimiz örnekler arasında yer alıyor.


Özel günlerinizde veya çocuğunuzla beraber geçirdiğiniz zamanlarda sizlerde bu kombinlerden yararlanabilir, onlarla eğlenirken aynı zamanda şıklığı yakalayabilirsiniz. Birebir aynı kıyafetleri bulmakta zorlanan ebeveynlerimiz, aynı renkte elbiseler ve benzer aksesuarlarla bu ayrıcalığı yaşayabilirler.

Günümüzde hemen her kıyafetin, küçükler için uyarlanmış versiyonlarını bulmak, özellikle çocuk reyonları bulunan mağazalarda ve hatta semt pazarlarında rahatlıkla bulunabiliyor. Bütçesi sınırlı tüm annelerimiz, hayal güçlerini de kullanarak kendi anne kız kombinlerini oluşturabilirler. Örneğin, aynı renkte alacağınız babet ayakkabılarınıza özel yapıştırıcı kullanarak, tokalar yerleştirebilir, kendi özel tasarımlarınızı gündelik hayatlarınıza sizde taşıyabilirsiniz.

Terzinize vereceğiniz siparişlede uygun fiyatlarla şık bir anne-kız kombini oluşturabilirsiniz. Bunu yaparken düz renkleri tercih ederseniz, kullanacağınız eldiven, şapka, toka gibi farklı aksesuarlarla farklı günlerde aynı uyumu sağlayabilmenizde mümkün olacaktır. Ortaya çıkan tablo, seneler sonra bile saklayacağınız özel anılarınız olacaktır. Bu sebeple size önerimiz, ilk fırsatta anne,kız alışverişe çıkarak ortak zevklerinizden tasarlanmış kombininizi yaratın ve bu sayede hem kaliteli zaman geçirip, hemde çocuğunuzla bağlarınızı kuvvetlendirin.


Her zaman olduğu gibi, hayal gücünüzü kullanırken size kolaylık sağlayacak örnek anne kız kombinlerinden örnekler veriyoruz. Yapacağınız bu tatlı telaşlı alışverişinizde size şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Anne kız kombinleri

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.