Bal köpüğü ombre

Bal köpüğü ombre

Bal köpüğü ombre: Merhaba değerli takipçilerimiz bugün sizler için kaleme aldığımız konumuz bal köpüğü ombre modelleri. Bir diğer yazımız olan bal köpüğü saç rengi hakkındaki yazımıza da göz gezdirebilirsiniz. Yazımızın sonuna daha fazla fikir sahibi olabilmeniz açısından video ekledik keyifli seyirler.

Bal köpüğü ombre son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan ombre modelleri arasında. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi birçok saç kesim ve renkleri ile doğal uyumu olarak nitelendire biliriz.

» Koyu kahve saç üzerinde

Bu saç rengi üzerinde gözü biraz yorsa da kullanılmayacak derecede olduğunu söylemek yanlış olur. Yüz hatlarınız ve ten renginiz koyu kahve saç rengi ile bir uyum içerisindeyse kullanmanız durumunda gözü çok yormayacaktır.

koyu kahve saç üzerine bal köpüğü ombre

» Kestane saç üzerinde

Kestane tonlarında ki saç renginize hoş bir görünüm kazandırmak için sizde bal köpüğü renginde ombre yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem göze hitap edip hemde kendinize öz güven yüklemesi yapabilirsiniz.

kestane rengi üzerine bal köpügü ombre modeli

Elbette her saç rengi ve modelini ele alıp bir yazı yazmaya kalksak sayfalarca yazı yazmış oluruz ve siz değerli okuyucularımız bu yazıyı muhtemelen okumaz 🙂 . Bizde bunu göz önüne alarak en çok tercih edilen saç renkleri üzerinde durduk diğer modeller videomuz da bulunmaktadır. Aşağıdaki videomuzda aklınza takılan sorulara cevap olabileceğini düşünüyoruz. Bu konumuz size yardımcı olamadı ise akılınıza takılan sorularınızı iletişim kısmı ve ya yorum alanından bizlere sorabilirsiniz.

Bu ve benzeri paylaşımlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bizi aşağıdaki adreslerden de takip edebilirsiniz.
Facebook: https://www.facebook.com/yemektariflerivemoda/
Twitter: https://twitter.com/yemekvemoda

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.