Bebek Patik Modelleri

Bebek Patik Modelleri

Çocuklarına her şeyin en güzelini layık gören, güzel annelerimiz ve anne adaylarımız için, örgü modelleri konusunda bilgilendirici makalelerimize bir yenisini ekliyoruz. Bugün sizlerin çok işine yarayacağını düşündüğüm, bebek patik modelleri hakkında paylaşım yapacağız.

Bebek patik modelleri, yaratıcı hanımlarımız sayesinde, her geçen sene yenileri eklenerek, oldukça geniş bir seçenek sayısına ulaşmıştır. Bunun yanı sıra; yünlerdeki renk ve şekil seçeneklerinin fazlalığı da, bu konuda oldukça model çıkmasına olanak sağlamış bulunmaktadır.

Erkek ve kız çocuklarının patiklerinde gerek renk, gerekse model bakımından farklılıklar bulunmaktadır. Örneğin, damat patik modeli, erkek çocuklarına özel bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Modeli çok beğenen anne adaylarımız, dilerlerse pembe ip kullanarak, kız bebekleri içinde şekli uygulayabilirler.

Bu bebek patik modelinin yanı sıra, ayakkabı patik, basit bebek patik, beyaz renk örgülü bebek patik, inci süslemeli bebek patik, el emeği bebek patik, converse bebek patik, kolay örgü bebek patik, kışlık bebek patikleri, kurdeleli bebek patik, kuzucuklu bebek patik, örgü ipinden converse bebek patik modelleri bunlardan bazılarıdır.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.