Bol pantolonlar nasıl kombine edilir

By

Bol pantolonlar nasıl kombine edilir

Bol pantolonlar nasıl kombine edilir: 2015 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkacak trendler arasında yerini alacak olan bol pantolon trendi, bayanların gündelik kullanımınıza rahatlık sağlayacak. Bol oluşu sıcak yaz günlerinde bunaltmadan rahat kullanımı sağlarken, renk ve desen çeşitleri ile şık ve casual bir görüntü oluşturuyor.  Genellikle uzun bayanların tercih ettiği bol pantolonlar vücut tipini tanıyan daha kısa boylu bayanlarında üstlerine güzel bir kombin seçerek oluşturacağı ideal bir görüntü olabilir.

Kısa boylu bayanların yapması gerekenlerden birisi bazı ipuçlarını göz ardı etmemektir. En büyük ipucu ise kombinleriniz de sizi daha uzun gösterebilecek seçimlerde bulunmak. Topuklu ayakkabı, bel bölgesine dikkat çekecek kemer ya da yüksek belli pantolon bunlardan birkaç tanesidir.

 

Bol pantolonlar nasıl kombine edilir

Verilecek diğer bir ayrıntıda pantolonun paçalarının çok uzun olup yere kadar inmesidir. Bu daha zayıf ve uzun görüntü algısı sağlamaktadır. Bu durum tamamlanırsa kısa boylu bayanlarda uzun boylu bayanlar gibi gönül rahatlığı ile bol pantolonları kullanabilmektedir.

Uzun boylu bayanlar bol pantolonları nasıl kombinlemeli?

Uzun boylu bayanların genellikle bol pantolonlarının altına sivri burun flatlerini, babetlerini ya da sneaklarını rahatlıkla tercih edebilirler. Ayrıca yaz ve ilkbahar aylarında bol pantolon tercihlerini seçtiyseniz altına açık veya bilekten bağcıklı trend bir sandalet sandalet seçiminde bulunarak yeni bir trend yaratabilirsiniz.

 

Bol pantolonlar nasıl kombine edilir

 

Boyu bileklerde biten pantolonların basen kesimleri geniş olduğu için ilgiyi ayaklarınıza çekerek basenlerinizin daha dar algısı oluşturmaktadır, bu tarz pantolonlarda açık ayakkabı giymeyi ihmal etmeyin. Son olarak kombinleri dengelemek için bol pantolonlarınızı üstünüze tam oturan dar kalıp bir parçayla tamamlamak şıklığınıza şıklık katacaktır. Farklı bir tarz oluşturmak isterseniz blazer ceketlerle de kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu senenin tredleri ve en moda kombinler için, uzman editörlerimizin sizin için hazırladıkları moda kategorimizi takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like