Çorap Bot Trendi

Çorap Bot Trendi

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için; moda köşemizde “Çorap Bot Trendi” konusunu kaleme almak istedik.

 

Her geçen sene, farklılıklara bir yenisini ekleyerek, giyimi sanata dönüştüren tasarımcılar, bu sezonda da hoş bir farklılıkla karşımıza çıkıyor. Peki, çorap botlar nasıl kombinlenir, birlikte inceleyelim.

Çorap Bot Trendi

Çorap tarzı olması dolayısıyla, bileği kavrayan ve ayakların zarif görünmesinde etkili olan çorap botlar; kombinlenmesi sıkıntılı duran modellerdir. Hâlbuki dolabınızda bulunan zor parçaları, zarafetle bütünleştirilebilmenizde oldukça yardımcı olmaktadır.

Spor kıyafetlerinizde, jeanlarinizde kombinleyebilmenizin yanı sıra, çeşitliliği sayesinde uygun modellerini klasik kombinlerinizde de kullanabilmeniz mümkündür.

Çorap bot trendi, sade renkliler ve çiçek deseni gibi desenli modelleriyle hanımlarımızın beğenisine sunulmuştur. Düz renkli olanlarının, kıyafetlere tamamlanması, desenlilere nazaran daha kolaydır. Çiçek desenli tarzları kombinlerken, alt üst uyumunu yakalamak gerekir. Bunu yaparken, kıyafetin sadeliğini muhafaza etmek lazımdır.

Şimdi sizlere makalemizi kuvvetlendirecek videomuzla örnekleme yaparak, kombinleme konusuna hâkim olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bir başka konuda sizlerle bir arada olmak dileğiyle…

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.