Deri ceket kombinleri

By

Deri ceket kombinleri

Deri ceket kombinleri: Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde moda sektöründe en çok dikkat çeken parçalardan biri olarak yerini alan deri ceketler, sokak modasının vazgeçilmezlerinden. Özellikle kısa deri ceketleri, elbiselerle ve patolonlarla ve bluzlarla uyum sağlayarak kombinleyebilirsiniz. Bu sayede sizde sokak modasına ayak uydurabilir, sezonun trendini yakalayabilirsiniz.

deri ceket kombinler (1)

Deri ceket ve kıyafetlerinizde sağlayacağınız uyum, ister spor isterse klasik tarz olsun, şıklığını yakalayabilmeniz çok mümkün. Kış modasının dış giyiminde akla gelen ilk şey olan deri ceketlerde, bu sene ne gibi gelişmeler yaşanmış bizde bu konuya değinmek istedik.

Deri ceket tercih ettiğinizde, tarzınızın sizi istediğiniz şekilde yansıtmasını istiyorsanız, ceketinizi doğru parçalarla kombinlemeye dikkat etmelisiniz. Bu sezona baktığımızda, özellikle deri ceket ve skinny Jean uyumu göze çarpıyor. Bu birliktelik sokak modasında gündemi takip ettiğiniz kadar, sizi rahat ve şık yapacaktır. Jean üzerine ister gömlek, ister bluz tercih edin çekiciliğinizi sağlayabilirsiniz.

deri ceket kombinler (2)

Günlük yaşamınızda ceketlerinizi kullanabildiğiniz gibi, özel gecelerinizde mini elbiselerinizledekombinleyerekcool olabilirsiniz. Deri ceket, topuklu ayakkabı, mini bir elbise veya etekle harika bir üçlü kombin sağlayabilirsiniz.

Siyah deri ceket kombinleri

Siyah renginin renklerin içerisinde en asili olduğunu söylememize gerek yoktur herhâlde. Sizde baştan aşağı siyah parçalarla asi ve şık olabilirsiniz. Günün modası, siyah deri ceket ve skinny Jean diyebiliriz.

Renkli deri ceket kombinleri

Eğer sizde koyu renklerden sıkılanlardan ve değişiklik arayanlardansanız, size önerimiz renkli deri ceketler olacaktır. Bu ceketlerle kendi stilinizi sağlamanız o kadarda zor değil. Bu şekilde spor bir uyum yakalayabilirsiniz. Yada şık ve kadınsı görünebilirsiniz. Bu tamamen seçtiğiniz parçalara bağlı olarak değişecektir.

Deri ceketle uzun elbise kombinleri

Eğer bohem stili sevenlerdenseniz, size uzun elbise ve deri ceket öneririz. Bu salaşlık size çekicilik katacaktır.

deri ceket kombinleri (3)

Yorum yazarak aklınıza takılan diğer soruları bizler ile paylaşabilirsiniz.
Yemek ve moda ailesi.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda ile ilgili haberdar ilk siz olabilirsiniz.

Twitterda takip etmek için tıklayınız.   Facebook’ta takip etmek için tıklayınız.

Bu yazı ve görseller yemekvemoda.com için hazırlanmıştır. İzin alınmadan kullanılması halinde dmca şikayet başvurusu uygulanacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like