Erkek Kış Kreasyonlarında Şıklık Hakim 

Erkek Kış Kreasyonlarında Şıklık Hakim 

Sonbahar-kış sezonuna girdiğimiz şu günlerde, özellikle modayı yakından takip eden hanımlar ve beyler, senenin trend parçalarını ilgiyle incelemeye başladılar. Bizde, tasarımcıların, erkek giyim modelleri arasında, kendilerine yakışan doğru parçaları seçme konusunda kafası karışanlar için, bazı önemli konu başlıklarını paylaşmak istedik. Öncelikle bu sene, erkek kış kreasyonlarında şıklık hakim olacağının altını çizerek, makalemize başlıyoruz.

Erkek Kış Kreasyonlarında Şıklık Hakim

Siyah rengin asilliğinden vazgeçmeyin; 2018-2019 sonbahar-kış sezonu erkek giyiminde, siyah rengin öne çıktığını söyleyebiliriz. Rengin tonlarını, gri, petrol mavisi ve beyaz renkleriyle buluştururak, harika kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta; kullanılan kumaşlardaki malzeme ve dokuya özen göstermenizin gerekliliği olacaktır. Zira, oluşturacağınız stildeki sürükleyiciliği bu şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yine bu sene, kumaş dokularında, jakar ve armür denilen ürünler kullanılmış.

Çizgili ve ekose modeller ön plana çıkıyor;  Kolej tarzı dediğimiz stilin, vintageyle buluşmasına şahitlik ettiğimiz sezonda, koyu kırmızı, lacivert, yeşil ve mürdüm renkleri kullanılmış. Çizgili ve ekose modeller, jeanlerle buluşturularak, birçok kişinin zevkine hitap edilmesi de sağlanmış.

90’ların ruhu yeniden canlanıyor; Söz konusu yıllarda ön plana çıkan, kamuflaj desenler, 2018-2019 sonbahar- kış sezonu erkek giyiminde yeniden kullanılmaya başlanıyor. Koyu maviler, haki ve siyahlar; asi, gizemli bir tarz yaratırken, özellikle sokak modasının vazgeçilmezleri arasına girecek.

Haki rengin dinginliğinin erkek giyime yansıması; Kiremit, lacivert ve kahverengi gibi haki renkler, soğuk havalarda, erkek giyiminde asaleti ön plana çıkaracak. Maceracı ruhundan vazgeçemeyenlerin, zevklerine hitap edeceğini düşündüğümüz parçalar, bu senenin enlerinden bazıları diyebiliriz.

“Erkek kış kreasyonlarında şıklık hakim”  makalemizi okuyan beylerimizin, senenin alışverişine çıkmadan önce, kafalarındaki soru işaretleri hakkında yardımcı olacağını umut ediyoruz.

 

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.