Erkek Modasında Geometrik Desenler

Erkek Modasında Geometrik Desenler

Bir çok kişinin şüpheyle yaklaştığı geometrik desenli kıyafetler, uygun kombinlenebildiği zaman oldukça başarılı sonuçlara ulaşabiliyor. Özellikle son yıllarda, ünlü modacıların bazı kreasyonlarında bolca yer verdikleri erkek modasında geometrik desenler, kendi stilini oluşturmak isteyen bayların rahatlıkla tercih edebilecekleri bir seçenek olabilir.

Bu moda akımını yakından gözden geçirdiğimiz zaman, dikkatimizi öncelikli olarak gömlekler çekiyor diyebiliriz. Açık ton zemin üzerine, pastel tonlardaki geometrik şekilli gömlekler, rengine uygun kombinlenen bir hırka ve pantolonla gayet şık bir kombine dönüşebiliyor. Yalnız belirtmemiz gerekir ki, bu şekillerin en sık tercih edileni kare motifler oluyor. Gömleklerde ve ceketlerde oldukça geniş renk seçenekleriyle harikulade bir şıklıkta kombinler tasarlayan modacıların sizler için seçtiklerinden, kendinize yakışacak olanı ve sizi yansıtanı seçmeniz dolabınızda bir farklılık oluşturmanızda yardım sağlayacaktır.

Gömleklerin haricinde üçlü takım elbiselerde kullanılan geometrik şekiller, daha ziyade cekette kullanılmışa benziyor. Seçilen ana renk ise yelek ve pantolonla takım halinde tasarlanarak, uyumda şıklık yakalanabilmiş. Bunun yanı sıra bu şekildeki gömleklerinizi koyu, geometrik şeklin rengine uygun düz renkteki bir ceket ve kravatla bütünleyip farklı bir kombinde oluşturabilirsiniz. Yada kravat kullanmadan direk gömlek üzerine bir ceketle kıyafeti tamamlayabilirsiniz. Her ne şekilde denerseniz deneyin, doğru parçalarla farklı bir stil yakalayabileceğiniz muhakkak. Şimdi sizler için aklınızda bulunmasını istediğimiz bazı örnek kombin modellerini paylaşmak istiyoruz.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” Erkek Modasında Geometrik Desenler ” ine ait resimlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

Erkek Modasında Geometrik Desenler 6

Erkek Modasında Geometrik Desenler 5

Erkek Modasında Geometrik Desenler 4

Erkek Modasında Geometrik Desenler 3

Erkek Modasında Geometrik Desenler 2

Erkek Modasında Geometrik Desenler 1

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.