Erkek Modasında Kravat Modelleri

By

Erkek Modasında Kravat Modelleri

Bir erkeğin dolabında, her halükarda mutlaka takım elbise olması gerekmektedir. Özel günlerde, iş hayatlarında, resmi görüşmelerde, akşam yemeklerinde takım elbise erkekler için olmazsa olmazlardır. Böyle olsa bile, çok gerekmedikçe takım elbiseler erkekler açısından çok tercih edilen bir tarz değildir. Bunun sebebi de kravatlardır. Özellikle yaz aylarında kravatlar, erkeklerin kabusu oluyor demek çokta yanlış olmaz.

Takım elbiselerin, zorla değil severek giyebilen kişiler için ise bu durum, sıkıntı halini almasındansa zevke dönüşmektedir. Her gün olmasa da aralarda mutlaka giyilmesi gereken takım elbiselerinizi sevmek sizi büyük oranda bu külfet hissinden de kurtaracaktır. Bu sebeple kravatları sevmek sizin için önemli bir ayrıntı olur demek yanlış olmaz. Özellikle gömleğinde son düğmeyi iliklemeyi sevmeyen kişilerin kravatları, gün için içinde sağa sola doğru kayarak çirkin bir görüntü sergileyeceklerdir. Düğmeyi iliklediğiniz takdirde kravatta gün içinde düzgün, sabah bağladığınız şekliyle görüntüsünü muhafaza edebilecektir. Bu sebeple, her ne kadar size sıkıntı yaratacağını düşünseniz de takım elbise giyiyorsanız gömleğinizde o son düğmeyi ilikleyip, kravatınızı ondan sonra takmanızı öneriyoruz.

Erkek modasında kravat modelleri incelendiğinde, 90’ların modası olan o dallı çiçekli modellerin günümüzün tarzından çok uzakta olduğunu belirtmekle başlayabiliriz. Günümüzde kravatlara daha ziyade sade ve şık modeller, takım elbiselerin vazgeçilmez parçası halinde kullanılıyor. Sizlerde dolaplarınızda varsa eğer, o dallı çiçekli kravatlarınızdan kurtularak, daha modern tarzda günümüzün çizgilerini yansıtan modelleri tercih etmeye başlayabilirsiniz.

 

kravat modelleri 1

kravat modelleri 1 5

kravat modelleri 2

kravat modelleri 3

kravat modelleri 4

1 Comment
  1. Özbey 3 sene ago
    Reply

    Kravat, kemer, cüzdan benim de bunlara karşı takıntım var resmen

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like