Erkek stil önerileri

Erkek stil önerileri 2016

Erkek stil önerileri 2016: Günümüzde kadınlar erkeklerden stil önerileri için birçok tavsiye alsalar da biz erkekler bu konuda pek yardım istemeyiz. Erkek stili yaratmak bir kadın stili yaratmaktan çok daha zor ve meşakkatlidir. Bazılarınızın daha kolay dediğini duyar gibiyim. Bir kot üstüne de bir tişört ya da gömleği çektim mi tamamdır.

Erkeklere stil önerisi vermeden önce ünlü bir modacının dediği “erkek modası her daim kadın modasından daha iddialıdır” sözü geliyor aklıma. Erkek modasında bir stil yaratmak ve bu stilin kişiliğinizi yansıtıyor olması olayın zor tarafıdır diyebilirim.

Bir erkeğin stil yaratmasında bazı etkenler bulunmaktadır. Bunların başında yaşam tarzı ve iş hayatı geliyor. Erkek modası çok hızlı değişiyor gibi gelebilir gözünüze ama her sezon gardırobunuza ekleyeceğiniz birkaç parça kıyafet ile modayı yakından takip eden bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Biz erkekler genellikle stil önerisi alma konusunda biraz çekingeniz. Özellikle alışverişe çıktığımız zaman mağaza çalışanı hep bizi kandırıyor desem, birçoğunuz bu sözüme katılır eminim.

Stilinizi yaratmadan önce kendinize şu sözü hatırlatın “ moda gelip geçer, stil her daim baki kalır” işte bu kısa söz sizin stilinizi oluşturmanız da kaptanınız olacaktır. Sezonun moda renklerinden birkaç parça alıp moda olan aksesuarları takmak sizin bir stil sahibi olduğunuzu göstermez. Stilinizi oluşturacağınız zaman vücut tipinize ve yaşam tarzınıza uygun olan kıyafetleri doğru şekilde kombinlemelisiniz.

Sizinde fikir sahibi olabilmeniz için yazımın sonuna birkaç resim ekledim. Bir göz atmanızda fayda var derim.

Aklınıza takılan soru, görüş ve önerileriniz için yorum bölümümüzü kullanabilir ya da bize mail atabilirsiniz.

erkek stil önerileri

Etiketler:

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.