Eski kot pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz

By

Eski kot pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz

Eski kot pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz: Bir çoğumuzun evinde, eskimeye yüz tutmuş veya giymekten sıkıldığımız kot pantolonlarımız vardır. Kotlarınız dolapta terk edilmeden önce onlara bir kere daha alıcı gözle bakmak ve değişime sokmak ister misiniz? Bir çok farklı yöntem kullanarak eski kot pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu gün bunlardan bazılarını size anlatarak bakış açınızı değiştirmek istedik. Örneğin, seçtiğiniz zımba örneklerini alarak pantolonunuza dikebilirsiniz. Bunu yaparken paça kısımlarına veya cep bölümüne uygulamanızı öneririz. Kullanmaktan sıkıldığınız kotunuz bu sayede bambaşka bir havaya bürünür ve ilk aldığınız günkü kadar beğeninizi toplayabilir.

İkinci bir önerimiz ise, yırtık kotlar. Makalemizin başlığını okuduğunuzda bunun aklınıza ilk gelen fikirlerin başında olduğuna eminiz. Sizlerde bu yöntemi kullanarak pantolonunuza faklılık katabilirsiniz. Bunu yaparken bir makastan veya jiletten yardım alabilirsiniz. Kotunuz da eskimeye başlayan bir bölge varsa bu yöntemi kullanıp, bu şekilde giymeye devam edebilirsiniz. Bunun tam tersini de önerebileceğimiz uygulamalar arasında yer alıyor. Yama modelleri. Eğer eskimiş veya yırtık kotlarınızdan artık bıktıysanız farklı kumaş parçalarından, eski kotlardan yararlanarak kot pantolonlarınıza yamalar dikebilir, yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aklımıza gelen diğer bir öneri ise, paçalarını kısaltarak şort yapmak. Pantolonunuzu üzerinize giyerek, arzu ettiğiniz boyu işaretleyip, daha sonra yine makas yardımıyla yeni şortunuzu elde edebilirsiniz. Ağartma işlemide diğer bir seçenek. Bunun için ihtiyacımız olan sadece çamaşır suyu. Ağarmasını istediğiniz bölgeye çamaşır suyunu dökerek pantolonunuzu beyazlaştırabilirsiniz.

Ağartma işlemini diz altında kullanırsanız daha güzel bir sonuç yakalayabilirsiniz. Diz altı harici olarak sadece bel kısmını ağartarakta hoş bir farklılık yakalayabilmeniz mümkün olacaktır. Patolonunuzun bacak kısmından keserek bel kısmına fermuar dikebilir, paçalardan sap dikerek yada farklı bir seçenekle sizde kendi kot çantanızı oluşturabilirsiniz. Bu ve benzeri bir çok öneriyle sizlerde eski kot pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Önerilerimize ışık tutması açısından sizlere resimlerle de örnekler sunmak istedik. Gerisi tamamen sizin hayal gücünüze ve zevkinize kalıyor. Şimdiden kolay gelsin.

 

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

Eski kot pantolonlarınızı değerlendirebilirsiniz

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like