Gardıropta Bulundurmanız Gereken 10 Parça Nedir

Gardıropta Bulundurmanız Gereken 10 Parça Nedir?

Gardıropta Bulundurmanız Gereken 10 Parça Nedir? Giyim denildiği zaman aklımıza senenin moda parçaları nelerdir sorusu gelmektedir. Bayanlar haklı olarak modada gündemi takip etmek ve güzel giyinmek isterler. Bunun yanı sıra, asla modası geçmeyen, tam tersine olmazsa olmaz bazı giyim parçaları bulunmaktadır. Bizde bugün sizlere bundan bahsetmek istiyoruz.

Gardıropta bulundurmanız gereken 10 parça nedir?

  1. Beyaz tişört: Bu parçalar mutlaka bulunması gereken, hemen hemen sonsuz kombinasyon yapabilme özelliğini taşıyan üstlerdendir. Kendi zevk ve yaratıcılığınız sonucunda, isterseniz şık, isterseniz spor giyinin bu parçayı değerlendirmeniz olasıdır.
  2. Balıkçı yaka: Katmanlı giyinme şekillerinin vazgeçilmez öğeleridir. Dolabınızda balıkçı yakaların birkaç rengini birden bulundurmanız iyi olacaktır.
  3. Sweatshirt: Özellikle salaş sweatshirtlerin spor kıyafetlerle kullanıldığı dönemler günümüzde geride kalmıştır. Şimdilerde şık elbiseler, pantolonlar ve mini eteklerde uygun takılar kullanılmasıyla şıklıkta da yarışabiliyor.
  4. Beyaz gömlek: Beyaz gömlekler, özellikle jeanler ve mini eteklerle harikalar yaratmaktadır. Düzenli uyum sağlayan kombinasyonların vazgeçilmeyen unsurudur.
  5. Hırka: Kalem eteklerle harika kombin oluşturabilecek hırkalar, katmanlı ve tek giyimlerde kullanılabilirler.
  6. Atlet: Kolsuz tişörtler sadece yaz aylarında değil, kışında değerlendirilebilmektedir. Uygun takılarla kullanıldığı taktirde oldukça hoş görüntü sağlayabilirsiniz.
  7. Çizgili tişört: Son zamanlarda moda sektöründe çizgili tişörtler, beyaz tişörtlerin tahtına oturmaya başladı diyebiliriz. Şıklığı ve enerjisiyle beğenilen bu parçalarda birleşiyor.
  8. Dantel bluz: Bu parçalar her mevsimde kullanabileceğiniz parçalardır. Gündüz ayrı, gece ayrı değerlendirilmeye müsaittir.
  9. Parti bluzu: Bu özel parçalar davet ve özel yemeklerin vazgeçilmezlerindendir. Her dolapta mutlaka birkaç tane bulundurulmalıdır.
  10. İpek bluz: Tayt pantolondan tutun, kalem eteğe kadar birçok çeşitle kombine edebileceğiniz bu parçaları dolabınızda bulundurmanız çok doğru olacaktır. Feminen görüntüsü ve dökümüyle bayanların vazgeçilmezleridir.

Bu ve benzer paylaşımlarımızın devamlılığı için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. En moda kombinler ve stil önerileri için moda kategorimize göz gezdirebilirsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek yayınladığımız yazılardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi yorum kısmı ya da iletişim formu aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.