Gelin Saçı modelleri

By

Gelin saçı modelleri

Bugün sizlerle düğün gününe dair, gelinlerimiz için çok önem arz eden bir başka konuyu incelemek istiyoruz. Gelin Saçı… Bayanlarımızın büyük bir çoğunluğu düğün gecesinden yıllar öncesinde, hayellerinde gelinlik, gelin saçı, gelin çiçeği gibi bütün ayrıntıları her detayıyla belirlemiş olsa bile çoğu kez büyük bir kısmı fikir karmaşasına düşer ve bütün modelleri tekrar gözden geçirmeye başlar. Bizde bu konulardan en önemlilerinden biri olan gelin saçı modelleri hakkında yaptığımız incelemeyi sizlerle paylaşarak, kafanızın karışıklığını gidermeniz hususunda yardımcı olmak istedik.

Gelin saçı modelinizi belirlerken bir takım ayrıntıları gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bunların en önemlisi, gelinliğinizin modeli ve yüz hatlarınızın şeklidir. Örneğin sırt dekolteli bir gelinlik tercih ettiyseniz modelin ölmemesi için topuz tercihinde bulunmanız doğru bir tercih olacaktır. Topuz modelleri genel itibariyle sırt dekoltesi olsun veya olmasın, gelinlerimizin sıklıkla seçtikleri bir saç modelidir. Topuzla birlikte gelin makyajınız ve yüzünüz daha belirgin bir şekilde ortaya çıkar ve ışıltınızı yansıtmanız kolaylaşabilir.

Topuza takılacak olan, gelinliğinizle uyumlu aksesuar tokalar veya taçlar, şıklığınıza şıklık katarak sizi gecenin prensesi haline dönüştürebilecektir. Topuz modellerini gözden geçirdiğimiz zaman; tepeden topuz modelleri, sade topuz modelleri, örgü topuz modelleri, ense topuzu modelleri, dağınık topuz modelleri şeklinde sıralayabiliriz. Topuz modelleri haricinde salık gelin saçı modelleri de günümüzde oldukça tercih edilen seçeneklerden biri haline gelmiştir.

Şık bir duvakla bütünleştiği zaman, uygun bir gelinlik modeliyle oldukça zarif görünen salık gelin saçı modelleri, özellikle sarı saçlı hanımefendilerde gayet güzel görünmektedir. Yinede salık gelin saçı modeli hemen her bayanda rahatlıkla tercih edilerek, hoş sonuçlar elde edilebilir. Son olarak sizlere söyleyebileceğimiz bir uyarı olarak, gelin saçınızın modeline karar verirken güvendiğiniz bir salona gitmeniz ve uzmanın fikrini alarak, kendinizi emin ellere teslim etmenizdir.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz ” Gelin Saçı modelleri ” ne ait resimlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Bizi sosyal ağlarda takip ederek yazmış olduğumuz moda makalelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Twitter için: https://twitter.com/yemekvemoda
Facebook için: https://www.facebook.com/modaveyemek

Gelin Saçı modelleri 1

Gelin Saçı modelleri 2

Gelin Saçı modelleri 3

Gelin Saçı modelleri 4

Gelin Saçı modelleri 5

Gelin Saçı modelleri 6

Gelin Saçı modelleri 7

Gelin Saçı modelleri 8

Gelin Saçı modelleri 9

Gelin Saçı modelleri 10

 

 

2 Comments
  1. sezgi 3 sene ago
    Reply

    Paylaşım için teşekkürler

  2. özgü 3 sene ago
    Reply

    Modeller gerçekten çok hoşlar ya bunları da gördüm artık karar vermem daha zor

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like