Gelinlik modelleri

By

Gelinlik modelleri

Gelinlik modelleri: Birçok kadının hayalleri arasında yer alır evlenip yuva kurmak. O özel günde senelerdir hayalini kurduğu gelinliği giymek. Bizde o özel gününüzde yanınızda olmasak fikirlerimiz ile size destek olmak için buradayız.

Her kadının hayallerini süsleyen gelinlik modelleri farklıdır. Kimi düz gelinlik severken kimisi kabarık, taşlı ya da düşük omuz gelinlik modellerini tercih eder.  Gelinlik modası en hızlı değişen moda türü olunca, karar vermesi oldukça güç bir hal alıyor.

Sizde gelinliğinizi seçerken zorlanıyor iseniz. Bizim size vereceğimiz en iyi yöntem gelinliğinizin nasıl olacağına karar vermeden önce modeline karar vermeniz olacaktır. Önce modeline karar vermemeniz durumunda kataloglar arasında seçim yapmakta oldukça zorlanacaksınız.

Gelinliğinizin modeline karar vermeden önce vücut tipinizi iyi tanımanız gerekli. Böylece senelerdir beklediğiniz gecenin en güzel kadını siz olacaksınız. Buna zaten hiç şüphemiz yok.

Sizin için hangi gelinlik modellerini elimizden geldiğince kaleme aldık.

Düz gelinlik modelleri

Düz gelinlik modelleri daha çok sadelikten yana olan bayanların tercih ettiği gelinliklerdir. Daha çok zayıf bayanların tercih ettiği bu gelinlik modelini fiziğiniz el veriyor ise mutlaka denemelisiniz.

Taşlı ve kabarık gelinlikler

Taşlı ve kabarık gelinlik modelleri birçok düğün konseptine uymaktadır. Taşlı gelinlik modelleri arasında karar vermek diğer gelinliklerden çok daha zordur. Bu sezonda birçok moda evi önceliği bu gelinlik modeline vermiştir.

V yaka gelinlikler

Bu gelinlik modellerini daha önceki makalelerimiz de işlemiştik. Fakat son birkaç sezondur tercih edilmeyen bu model 2016 yılında trendler arasında eski yerini almaya başladı. İlgili yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Aklınıza takılan soru, görüş ve önerileriniz yorum yapmaktan çekinmeyiniz. Sizin gibi elginlik modeli konusunda kafası karışık olan diğer gelin adayları da bu yorumlardan yola çıkarak fikir sahibi olabilirler.

gelinlik modelleri

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like