Günlük Burç Yorumları (22.03.2019)

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda Ailemiz. Bundan böyle güncel kategorimizde günlük burç yorumlarınızı takip edebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları (22.03.2019)

Koç Burcu: Hareketli geçecek bir güne hazır olun. Kendi işinin patronu koçlar, ödemelerinizi tahsil edecek ve refaha kavuşacaksınız. Evliler eşleriyle sorunlarını halledebilir.

Boğa Burcu: Hava burcunda hareket halinde olan ay, sabrınızı sınayabilir. Stresli geçecek bir güne hazırlıklı olmalısınız. İlişkilerinizde sükûnetinizi korumaya çalışın.

İkizler Burcu: Ayın bulunduğu yer itibariyle, yaşamı sorgulayacağınız bir gününüzdesiniz. Hata ve başarılarınızı tartarak, geleceğe dair yapmak istediklerinizi planlamak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bağımsızlığınızı korumak istediğiniz bir gün yaşıyorsunuz. İş arayan yengeçler, sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirler.

Aslan Burcu: Her ne kadar harekete geçmede yavaş kalsanız da, yaratıcılığın doruk noktasını yaşadığınız bir gününüzdesiniz. Kendinize güvenin.

Başak Burcu: Değişik her fikre açık olan başaklar, bu durumu avantaja çevirecek. Kariyerinizin için parlak bir döneme giriyorsunuz. Maddi konularda, tutumlu davranmanızda fayda var.

Terazi Burcu: Hareket eden ay, size farklı bir gün yaşatacak. Temkinli olunmadığı takdirde, tatsız gelişmeler olabilir. Bazı saklı konuların ortaya çıkma riski artmış.

Akrep Burcu: Akrepler bugün bakış açınız mükemmel. Resmi yazışmalar tamda istediğiniz şekilde yürüyecek. İlişkisi olmayanlar, arkadaşları vasıtasıyla özel biriyle tanışabilir.

Yay Burcu: Ezbere iş yapmak, sizin tarzınız değil. Fikirlerinize yön vererek, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Motivasyonu koruma hususuna dikkat edin.

Oğlak Burcu: Sınırları aşarak, zorlu engellerin aşılacağı bir gün yaşıyorsunuz. İlişkisi yeni biten oğlaklar, tekrar görüşerek, yeni bir şans isteyebilirler.

Kova Burcu: Yaşadığınız hayat giderek monotonlaşıyor. Tüm bunlara yeni bir soluk kazandırmak istiyorsunuz. O halde durmayın… Güzel günler sizi bekliyor.

Balık Burcu: Balıklar oldukça tempolu bir gün yaşayacak. Özellikle iş konularında yeni açılacak kapılar, sizi çok mutlu edebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like