Günlük Burç Yorumları – 23.03.2019

By

Hayırlı günler Yemek ve Moda ailemiz. Bir günlük burç yorumu köşemizle daha sizlerle birlikteyiz. İşte 23.03.2019 burç yorumlarınız…

Günlük Burç Yorumları – 23.03.2019

Koç Burcu: Kendinizi gergin hissetmeniz, maddi manevi güvene ihtiyaç duymanıza neden olacak. Özellikle ekonomik konularda istikrar sağlayamamanız, karışıklıklara yol açıyor. Bu konuda ailenizden yardım almanızda fayda var.

Boğa Burcu: Beklenmedik fırsatların yakalandığı bir gün olacak. İlişkinizde halletmeniz gereken sıkıntılara yoğunlaşacağınız bir sürece giriyorsunuz. Son zamanlarda sosyalleşmeye başlamış olmanız, keyifli geçireceğiniz günlerin başlangıcı olacak.

İkizler Burcu: Çalışan ikizler, hafta sonunu oldukça yoğun geçirecek. Hazırlamaları gereken proje, fazladan çalışma zorunluluğunu beraberinde getiriyor. Özellikle hayal gücü gerektiren konularda, başarınızı ortaya koyabileceğiniz bir zamandasınız.

Yengeç Burcu: Yine duygusal bir gün yaşıyorsunuz. Hayatınızdaki gelişmelerle ilgili, bir dostunuzla dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz. İlişki yaşadığınız kişiye karşı net olmanızı öneriyoruz. Eğitim hakkında alacağınız haber, sizi mutlu edecek.

Aslan Burcu: Aslanlar hassas bir gününüzdesiniz. Bu nedenle gereksiz kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Fakat günün bitimine doğru bakış açınızın değişmesi, sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Gelecek günlere umutla bakmalısınız.

Başak Burcu: Ekonomik açıdan zorlu geçen süreçten sonra, nihayet kontrolü elinize aldınız. Arzularınızın dizginlenmesi, bugünlerde sizi epey sıkıntıya sokmuş. Fakat endişelenmeyin. Artık tüm zorluklar atlatılabilecek.

Terazi Burcu: Teraziler güçlü sezgilerini maddi manevi ilişkilerinizde değerlendirerek, başarılı girişimlerde bulanabilirler. Aldıkları haber, kendilerine olan güveni daha da arttıracak. Realist olmanızı öneriyoruz.

Akrep Burcu: Sıra dışı fikir ve yaratıcılıkla bambaşka işleri organize edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararsız kaldığınız konularda, geçmiş tecrübelerinizden yola çıkmanızı öneririz. Partnerinizle ilişkiniz, oldukça olumlu ilerliyor.

Yay Burcu: İnsan ilişkilerinde, sorunların yaşandığı bir dönem geçiriyorsunuz. Tüm bunları geniş kapsamlı düşünmek için yalnız kalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ruhsal yönden inzivaya çekilmeniz, aldığınız kararlarda etkili olacak.

Oğlak Burcu: Amaçlarınız ve istekleriniz arasında bocalama yaşıyorsunuz. İnatlaşarak ilerlemenizin size bir faydası yok. Bu konuda güvendiğiniz kişilerin fikrini almanız, doğru kararlar vermenizde yardımcı olabilir. Oğlakları kısa yolculuklar ve ilişkilerde hareketlilik bekliyor.

Kova Burcu: Sosyal açıdan çok yönlü bir gün geçireceksiniz. Toplantılar, sunumlar ve ikili ilişkilerde odak noktası olmanız sizi heyecanlandıracak. Heyecana kapılıp hata yapmamak için, temkinli davranmanızda fayda var.

Balık Burcu: Duygusallık ve sezgilerin doruklarda yaşanacağı bir gün geçireceksiniz. Özellikle iş konularında planlar yapmanızı öneriyoruz. Sezgileriniz her konuda yardımcınız olacak. Partnerinize daha çok zaman ayırın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like