Günlük Burç Yorumları – 25.03.2019

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz. İşte 25.03.2019 tarihli günlük burç yorumlarınız.

Günlük Burç Yorumları – 25.03.2019

Koç Burcu: Yüksek enerjili bir gündesiniz. Fakat tutarsız davranırsanız, projeleriniz sekteye uğrayabilir. Ani seyahat planları yapılabilir.

Boğa Burcu: Gergin bir gün yaşıyorsunuz. Çalışan boğalar gerginliği iş ortamına yansıtmamaya gayret edin. Taraflı davranmaktan kaçınarak, konulara odaklanın.

İkizler Burcu: Öğleden sonra enerjinizde yükselme olacak. Fakat ilişkinizde gerginlik yaşamak istemiyorsanız, dengenizi korumanız gerekiyor.

Yengeç Burcu: Maddi yönden güzel haberlerin alınacağı bir gün yaşıyorsunuz. Uzun vadeli planlar yapmadan önce, alacağınız haberleri onaydan geçirmenizde fayda var. Çok hızlı karar vermeyin.

Aslan Burcu: Romantik geçecek bir güne uyanmışsınız. Çocuğu olan aslanlar, sevindirici haberler alacak. Finansal anlamda gelişmeler, tam da planladığınız şekilde ilerliyor.

Başak Burcu: Ev ve aile ilişkilerinde yaşanan gelişmeler, kafanızı kurcalıyor. Özel ilişkinize zaman ayırın. Çalışmak sizi oldukça yormaya başlamış.

Terazi Burcu: Sabah yorgun başladığınız güne, öğleden sonra enerjiniz artarak devam edeceksiniz. Önemli sözler vermemeye dikkat. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

Akrep Burcu: Romantik ilişkilerde tedbirli davranın. Maddi konularda yaşanan gelişmeler hız kazanıyor. Öfkenizi kontrol altında tutarsanız, başarabilirsiniz.

Yay Burcu: Sabah yorgunluğunun ardından enerjinin yükselmesi, sizi dengesiz yapabilir. Bu konuda mantıklı adım atarsanız, tüm istedikleriniz adım adım gerçekleşecek.

Oğlak Burcu: Kendinizi ispatlamak için çok güzel bir gün. Fakat sağlık konusunda alacağınız haberlerle sıkılabilirsiniz. Meşguliyetlerinizde dikkatli olun.

Kova Burcu: Sabah saatlerinde öfkenize yenilebilirsiniz. Bu nedenle önemli ilişkilerinizdeki planları öğleden sonraya bırakmayı düşünün. Yeni insanlarla tanışacak ve sosyalleşeceksiniz.

Balık Burcu: Kariyerinizde yepyeni bir döneme giriyorsunuz. İşbirlikleri yönünden ciddi kararlar almak üzeresiniz. Romantik ilişkinizde hassas bir süreçten geçiyorsunuz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like