Kadife Etekleri Kombinliyoruz

By

Hayırlı günler dileriz Yemek ve Moda ailemiz.

Bugün sizler için; moda köşemizde “Kadife Etekleri Kombinliyoruz” .

Kış mevsimin en sevilen kumaşlarından olan kadife, bu senede trendler arasında yer alıyor. Hanımlarımızın eteklerinde severek kullanacakları kadifelerin, hangi parçalarla bütünleştirilmesi gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmak istedik. Gelin şimdi birlikte göz atalım. 

Kadife Etekleri Kombinliyoruz

Hanımlarımızın etek tercihi yaparlarken öncelikli dikkat etmeleri konu; vücut tiplerini tanımalarıdır. Bu şekilde, kendilerine yakışan doğru giysileri seçebilmeleri mümkün olacaktır. Örneğin; kısa boylu bir hanımefendi, uzun ve geniş kesim bir etek tercihinde bulunursa, bu seçim kendisini olduğundan dahada kısa gösterecektir. Onlara yakışacak doğru etek tipi; kısa, mevlana tarzı dediğimiz eteklerdir.

Zayıf kadınlar ise; yüksek bel, balık etek modeller giyerek oldukça zarif görünebilirler.

Ayrıca kısa, belinize tam olarak oturan kadife eteklerinizi,uzun çoraplar ve uygun botlarınızla kombinlediğinizde, şıklığınızı tamamlayabilir ve bu sayede senenin trendine uygun giyinebilirsiniz. Etek altına çorap giyilmesinin bir diğer avantajıda, bacak boyunuzun daha uzun ve yapısının olduğundan sıkı görünmesini sağlamasıdır. Bunun yanı sıra, 2019 senesinin modası olan; çorap çizmeler de bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

“Kadife Etekleri Kombinliyoruz” makalemizin hoşunuza gittiğini umud ederek, başka bir makalede daha görüşmek üzere diyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like