Kadınları kızdıran erkek kıyafetleri

Kadınları kızdıran erkek kıyafetleri


Kadınları kızdıran erkek kıyafetleri; Fiyatından ziyade temizlik, uyum ve yakışanı giymek konusunda oldukça titiz davranan bayanlar, bu özenlerinin fark edilip, taktir edilmesinden memnuniyet duyarlar. Yanlarındaki eşlerinin veya birlikte oldukları kişilerinde yaptıkları seçimlere kendileri kadar önemle yaklaşırlar. Özellikle bir davete giderken şık bir şekilde hazırlığını tamamlamış bir bayan, yanındaki kişinin özensiz hazırlanması sonucu ortaya çıkan uyumsuz görüntüden çok rahatsızlık duyacaktır.

Bizde sorun oluşturan bu konuya dikkat çekerek, kadınları kızdıran erkek kıyafetleri adlı makalemizi derlemeye karar verdik. Maalesef bazı erkekler şık giyinmekten oldukça uzaktır. Modayı takip etmek şöyle dursun, giyimlerindeki uyuma ve kendilerinde nasıl durduğuna asla özen göstermezler. Hayat tarzı olarak benimseyerek, düzeni esas edinmiş bayanlarımız da bu konuda kızgınlıklarını açıkça ifade etmektedirler. Bu konuda onları yönlendirmek ve ikna etmekte bayanlarımıza düşüyor görünmektedir.

Kadınları kızdıran erkek kıyafetleri incelendiğinde karşımıza çıkan ilk görüntü dar t-shirtler dersek haksız olmayız sanırım. Erkekler bu şekilde seksi göründüklerini düşünseler de bayanların çoğuna antipatik gelen bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Her ortamda kullandıkları güneş şapkalarıda sayabileceğimiz diğer modeller arasında yer alıyor. Bunun dışında entelektüel bir görüntü vermeye çabalayan bazı beyefendilerin kullandıkları şallarla sonuçlanan tarzları bayanların bir çoğuna komik görünmektedir. Beden ölçülerine ve giyimlerine uyduramadıkları yeleklerde hanımlarca görüntü kirliliği olarak tanımlanabilmektedir.

Bunun dışında, abartılı ve gereksiz kullanılan aksesuarlar göz tırmalayıcı şekilde itici bir avamlık ortaya koymaktadır. Uygunsuz kolyeler, yüzükler sayabileceğimiz örnekler arasında yer alıyor. Oldukça büyük ayaklara sahip erkeklerin sıklıkla kullandıkları sandalet ve terlik modelleri bir çok yerde uyumsuzluk yaratmakta ve dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Dar paça ve düşük belli pantolonlar kişinin kalıbıyla uyuşmadığında yine ters etki verecektir. Son olarak sayabileceğimiz ve oldukça önemli olan V yaka veya aşırı açık yakalı t-shirtler oldukça eleştiri almanıza sebep olabilir.

Özetle sıralamaya çalıştığımız kadınları kızdıran erkek kıyafetleri konusunu dikkate alan beylerimiz, etraflarından alacakları olumlu eleştirilerle farkı kısa sürede anlama imkanı bulabilirler. Umarım makalemiz bu konuda size yardımcı olabilmiş, fikir sahibi olmanızda ışık tutabilmiştir.

Yayınlamış olduğumuz moda haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız  bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

Facebook ta takip etmek için: Yemek ve moda

Twitter da takip etmek için: Yemek ve moda

 

Kadınları kızdıran erkek kıyafetleri

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. selen dedi ki:

    Ben öyle düşünmüyorum

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.