Karamel saç rengi

Karamel saç rengi

Karamel saç rengi nedir?

Bej sarısı ile altın kahverengi arasında olan saç rengi tonuna verilen isim karamel saç rengidir. Sıcak saç renklerini tercih edenler arasında önemli bir kitleye sahiptir. Çok yumuşak bir saç rengi olduğu için iddialı kesimler yerine daha doğal modeller ile kullanılması karamel saç rengini ortaya çıkartmaktadır.

karamel saç rengi 1

Karamel saç rengi kimlere daha çok yakışır?

Karamel saç rengi açık tenli bayanlara daha çok yakışmaktadır. Ayrıca doğal saç modelleri üzerinde daha etkilidir. Örneğin gevşek toplanmış saçlar, doğal görünümlü modeller ve kesimleri kullanan bayanlar karamel rengi saç ile en iyi sonucu almaktadırlar.

Karamel saça en uygun makyaj nasıl olmalı?

Karamel tonlarda saç rengi kullanıyorsanız. Makyajınız soluk renklerde olmalı, Kırmızı ruj, siyah eyeliner ve göz kalemi kullanmak saçınızın rengini ve yüz hatlarınızı ortaya çıkartacaktır. Eğer saçlarınızı yaz aylarında kullanacaksanız az miktarda bronzlaşmak ve buna uygun güzel bir makyajla kendinize farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Buna ek olarak bej renklerde bir makyaj ile yüzünüzü soluk gösterebilir ve saç renginiz ile bir bütün oluşturabilirsiniz.

karamel saç rengi 2

Evde karamel saç rengi evde nasıl elde edilir?

Karamel saç rengine evde elde etmek istiyorsanız ve saçlarınızın rengi koyu tonlardaysa bu sizin için oldukça zahmetli ve zor olacaktır. Bu nedenle bir uzmandan yardım almanızı öneriyoruz. Fakat saç renginiz açık kahverengi veya kumral renklerde ise işiniz oldukça kolay olacaktır.

Eğer anlattıklarımız sizin için yeterli olmadıysa konumuzun sonundaki videoyu izleyebilirsiniz.

Karamel saç hakkında soru, görüş ve önerilerinizi konu altına yorum yaparak sorabilirsiniz.

Video Hazırlanıyor.

Etiketler:

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.